Win 7hp x64 jaki zestaw.

Status
Zamknięty.

Emailo

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
Od kilku dobrych miesiecy kożystałem z "usług" comodo internet secuirty, ale pare dni temu zaczął się dziwinie zachowywać (tracił reguły z defense + przez co otrzymywałem mase komunikatów, nie było by w tym nic złego gdyby nie działo się tak codziennie, reszta systemów działała poprawnie, reinstalacja nic nie daje, a system jest czysty, ta ich śmieszna maszynka do "naprawy" błędów instalacji niby coś naprawia za każdym razem, ale i tak nic to nie zmienia, błędy jak były tak są). Więc przyszłą pora żeby pożegnać się z tym "wyrobem" od comodo i poszukać czegoś innego.

Tak więc reasumując potrzebuje jakiegoś zestawu podobnego do comodo lub jakiś inny zestawik programów, których jest w stanie go zastąpić. Dodam iż posiadam win 7 hp x64, licencje na sandboxie i malwarebytes (oba są ciągle aktywne).
Czekam na rady i sugestie.

PS. Fajnie gdyby programy były darmowe oraz pod x64.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo

Emailo

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
O ile w wielu testach antywirus od bullguarda wypada bdb, to firewall wbudowany w ten pakiet podobno nie jest zbyt wysokich lotów.
Czy privatefirewall to dobra opjca wraz jakimś antywirem np. avirka lub avastem o których to wspomniałeś?
 
A

Anonymous

Emailo napisał:
O ile w wielu testach antywirus od bullguarda wypada bdb, to firewall wbudowany w ten pakiet podobno nie jest zbyt wysokich lotów.
:eek: :eek: Przecież to murek Outposta- jeden z najlepszych :gwizdek
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Emailo napisał:
Czy privatefirewall to dobra opjca wraz jakimś antywirem np. avirka lub avastem o których to wspomniałeś?

Pewnie że dobra, bo privatefirewall to nie tylko zapka ale też i HIPS.Skoro miałeś Comodo to zapewne nie straszne będzie Tobie zadawanie pytań przez privatefirewall.
 

Emailo

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
marsellus napisał:
Emailo napisał:
O ile w wielu testach antywirus od bullguarda wypada bdb, to firewall wbudowany w ten pakiet podobno nie jest zbyt wysokich lotów.
:eek: :eek: Przecież to murek Outposta- jeden z najlepszych :gwizdek
Być może za bardzo ufam "pseuodo" testom z różnych źródeł.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ale niby tutaj outpost wysoko, natomiast bull dość nisko.
OXYGEN THIEF napisał:
Emailo napisał:
Czy privatefirewall to dobra opjca wraz jakimś antywirem np. avirka lub avastem o których to wspomniałeś?

Pewnie że dobra, bo privatefirewall to nie tylko zapka ale też i HIPS.Skoro miałeś Comodo to zapewne nie straszne będzie Tobie zadawanie pytań przez privatefirewall.
Pytania mi nie straszne, przyzwyczajony juz jestem. :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Całkiem zapomniałem, a może zainteresował byś się ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall ?
http://programyzadarmo.net.pl/zonealarm ... -firewall/

Tyle że według testów które podałeś to ta zapka od ZA też wypada tam blado, ale podobno te testy to $$ :lanie , więc pozostaje zrobienie jakiegoś składaka np: avaścik i privatefirewal + sandboxie.
 

Emailo

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Coraz bardziej przekonuje się w stronę privatefirewall, natomiast zastanawia mnie jaki dobrać do tego antywirus i czy nie bedzie się "gryzł" z mbam pro ?
 
A

Anonymous

Outpost Security Suite Free? Pro? Pewnie licka by się znalazła :klawik.
Matousec nie testuje zapór tylko moduły ochrony proaktywnej, warto o tym pamiętać wybierając firewalla, bo jak wiadomo murki klasyczne też są tam testowane :szydera
Coraz bardziej przekonuje się w stronę privatefirewall, natomiast zastanawia mnie jaki dobrać do tego antywirus i czy nie bedzie się "gryzł" z mbam pro ?
A av jest aż tak potrzebny? :yhy
 

Emailo

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
A więc decyzja zapadła privatefirewall mbam pro i sandboxie, zobaczymy jak bedzie sie spisywać.
Dzięki wszystkim za pomoc.
Do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry