Windows 10. Najnowsza wersja tylko u nielicznych

S

Skasowany użytkownik 6404

Windows 10 1909 (19H2) został udostępniony ponad dwa miesiące temu, ale jak dotąd trafił tylko do nieco ponad 15 procent użytkowników. Pozostali wciąż korzystają ze starszych wersji Windows 10, a warto wiedzieć, że za parę miesięcy, wiosną 2020 roku, na rynku pojawi się kolejne wydanie tego systemu.
Informacje o liczbie instalacji
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
to statystyki zebrane przez firmę AdDuplex dostarczającą reklamy do aplikacji. Jak wynika z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
na styczeń 2020 roku, listopadowa aktualizacja działa tylko w 15,2 proc. komputerów z Windowsem 10. Znakomita większość użytkowników (ponad 53 proc.) nadal korzysta z wydania 19H1, które udostępniono w pierwszej połowie 2019 roku.
g_-_608x405_1.5_-_x7cd68978-9cad-47e8-8115-0cfb31c6fe3c.png

Listopadowa aktualizacja działa tylko w 15,2 proc. komputerów z Windows 10
źródło: AdDuplex.


Co interesujące, wśród użytkowników wciąż są osoby, które używają
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
z marca 2017 roku lub jeszcze starszych wydań. Grupa ta stanowi niecałe 2 procent. Więcej osób korzysta z Windowsa 10 1803 (5,6 proc.) i 1809 (22 proc.).
Warto zwrócić uwagę, że listopadowa aktualizacja Windows 10 powinna być
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
dopiero od niedawna. Wcześniej instalacja nie zawsze była możliwa, a przeszkodą mogła być między innymi niezgodność z antywirusami – problem, który występował także podczas poprzednich aktualizacji Windowsa 10.
Zrodlo: dobreprogramy.pl
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2585
Reakcje/Polubienia
3046
Wiele osób narzeka na win10, ba, sam się bałem na niego przejść, ale obecnie działa on u mnie stabilniej niż swego czasu win7. Instaluje kolejne kompilacje jak tylko się pojawiają i przyznam że na trzy lata od kiedy mam ten system jedyną awarią była niedziałająca myszka. Nie mam errorów, bluescreenów po kolejnych updatach, czy jakichś problemów ze zgodnością programów. Wygląd może się podobać lub nie, rzecz subiektywna, mnie się sam wygląd win 10 nie podoba. Ale jeśli chodzi o działanie na co dzień, naprawdę jest ok. Blaszaka mam leciwego, poleasingowego della z i3 i 8 GB ram
 
Do góry