Windows 7 Pro ostatnia wersja

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Poszukuję instalki do siódemki pro w ostatniej możliwej wersji. Poprzez Windows ISO Downloader można będzie ściągnąć dopiero w przyszłym miesiącu.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Ostatnia edycja:

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
bardzo dziękuję za odzew; helium, Grandalf, yyy :ok
nie brałem pod uwagę jad dotąd opcji bypassa, :uśmiech więc moje pytanie, czy warto wchodzić, czy też nie (?), bowiem siódemkę mam jako drugi system obok dziesiątki, do majstrowania przy instalkach giveaway'owych...
siódemkę uaktualniałem, a i owszem, bo bywało, że niektóre programy o coś tam wołały.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
bardzo dziękuję za odzew; helium, Grandalf, yyy :ok
nie brałem pod uwagę jad dotąd opcji bypassa, :uśmiech więc moje pytanie, czy warto wchodzić, czy też nie (?), bowiem siódemkę mam jako drugi system obok dziesiątki, do majstrowania przy instalkach giveaway'owych...
siódemkę uaktualniałem, a i owszem, bo bywało, że niektóre programy o coś tam wołały.
Nie wiem nie używam Bypass.Zawsze możesz zainstalować wersje W7 bez Bypass i programy zrobić kopiie na gotowo i dopiero bawić się Bypass.W7 raczej już nie dostanie nowych funkcji tylko jakieś łatki bezpieczeństwa ,więc i programy nie powinny o nic zawracać gitary. A framework i itp jak wyjdą jakieś nowe wspierane przez 7 to zawsze ręcznie można dograć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry