Windows 7 Professional 64 Bit (OEM)

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
26,95 €
na niemieckiej stronie
Bei Hitmeister gibts heute Win7 zum günstigen Kurs... ohne Ärger mit gefälschten China-Lizenzen. Sind OEM Dell-Lizenzen. Sollten trotzdem mal Probleme auftreten, so hat man hier ein Umtauschrecht bzw. einen deutschen Ansprechpartner.

Infos:
Windows 7 Professional 64 bit Reinstallations-DVD multilingual
Enthält nur den Datenträger, jedoch keine Dokumentation und keinen Herstellersupport. Patches und kostenlose Updates sind jedoch über die Updatefunktion der Software möglich. Funktioniert mit jedem PC-Hersteller und darf ohne Hardware vertrieben werden (entgegen dem Aufdruck - laut Urteil des Bundesgerichtshofes). Vom Funktionsumfang ist das Produkt identisch mit der SB-Version, die CD ist jedoch mit dem Logo des OEM Herstellers (DELL) gelabelt.

Telefonische Aktivierung ist möglicherweise erforderlich
Zustand: NEU
Kategorie: OEM Vollvers
Sprache: Deutsch, Englisch, Französisch, Italienisch, Spanisch, Polnisch, Türkisch und weitere
Bitbreite: 64-Bit

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mikelonsky

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
152
Reakcje/Polubienia
5
A czy to nie jest sama płytka dla komputerów DELL ? Nie znam niemieckiego ale czytam tam OEM i DELL ...
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Mikelonsky napisał:
A czy to nie jest sama płytka dla komputerów DELL ? Nie znam niemieckiego ale czytam tam OEM i DELL ...
To juz nie ma znaczenia bo promo się zakończyło
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
U mnie się jeszcze nie skończyła ;)
Według tłumacza Google można to kupić i używać bez sprzętu, na zasadzie, że jestem "producentem" swojego PC (w sumie jestem). Cena bardzo atrakcyjna. Chętnie bym kupił. Ktoś znający język może potwierdzić?

PS. Co do Della to po prostu są to płyty z nadrukiem Della.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
kinimoD napisał:
U mnie się jeszcze nie skończyła ;)
Według tłumacza Google można to kupić i używać bez sprzętu, na zasadzie, że jestem "producentem" swojego PC (w sumie jestem). Cena bardzo atrakcyjna. Chętnie bym kupił. Ktoś znający język może potwierdzić?

PS. Co do Della to po prostu są to płyty z nadrukiem Della.

Faktycznie wróciłem na stronę linkującą i dzisiaj jest info:
Małym drukiem. Znalazłem co nastepuje: "Oferta ważna do soboty, 20.04.2013, 23:59 o` clock ".
Do wyczerpania zapasów. Sprzedaż tylko w małych ilościach
Przedłużyli chyba ,bo wcześniej informowali, że oferta wygasła
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Witajcie.
Jakoś nie ma szczęścia do kupna systemu. Chcę płacić paypalem, ale wyskakuje taki komunikat:
Mindestens ein Artikel wird vom gewählten Versandpartner leider nicht in Ihr gewähltes Land versendet. Bitte wählen Sie einen anderen Versandpartner und führen Sie die Bestellung erneut aus. Vielen Dank!

Nie bardzo wiem, czy nadal ta promo jest. Droższe systemy jak najbardziej można kupić.
Z tego wynika, że już się nakład wyczerpał?
 
Do góry