Windows 8 - Jaki zestaw IS lub AV?

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Witam,

testuję win8 i szukam programu zabezpieczającego, IS lub AV kompatybilnego z tym osem. Najlepiej ze zbioru tych już dostepnych, które zgodnie z Waszym doświadczeniem nie rodzą problemów. Interesuje mnie czy ktoś próbował Kasperskego AV lub IS na tym osie, sam Kaspersky podaje, że kompatybilne wersje dopiero się pojawią. Próbowałem zainstalować Agnitum FW Pro 7.53, lecz widows nie puścił sterownika - nie było opcji zgody, jak w starszych wersjach.

pozdrawiam

A.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Ja testowałem Pande Cloud Pro i działa bez problemu, Zemana Antilogger już się nie chiałą zainstalować.
Jak narazie jest tyle błędów w 8 że odechciało mi się intsalować :)
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Securitas napisał:
Ja testowałem Pande Cloud Pro i działa bez problemu, Zemana Antilogger już się nie chiałą zainstalować.

Zobaczyłem parę godzin temu, że niedawno promowany Trustport IS 2013 ma obsługiwać win 8. Z tych dwóch zestawów polecałbyś który?

Securitas napisał:
Jak narazie jest tyle błędów w 8 że odechciało mi się intsalować :)

Jakie to były błędy? I czy testowałeś Customer lub Release Preview czy mówisz tu o wersji "finalnej"? Pamiętam, że miałem problemy z Developer Candidate, sypała się - BSD, teraz próbuję wersję ostateczną (zanim dadza SP1 :D)
 
A

Anonymous

Kasperczak działa pod Windows 8...ale nie polecam dziada...bo to "zabójca" dysku...mieli nim cały czas jakby miał ADHD.
Pod Windows 8 działają na chwile obecną : NiS,BullGuard a z HIPS-ów : AppGuard,DW i Sandboxie beta :klawik.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Thank you very much! :D
 
Do góry