AudioVideo WinX DVD Ripper Platinum za darmo !

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
159
This giveaway is not for the latest version but just v8.21 !
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Czy ktoś miał problem z rejestracją ww. programu. Ja nie mogę zarejestrować otrzymanymi danymi rejestracji.
Podczas rejestracji wyświetla się komunikat (po przetłumaczeniu): Nieprawidłowy adres email lub kod licencyjny (kod: 8941401).
Pisałem do nich i przesłali tylko te same dane do rejestracji. Czyli problem pozostał. Proszę o pomoc.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19181
Reakcje/Polubienia
55810
Czy ktoś miał problem z rejestracją ww. programu. Ja nie mogę zarejestrować otrzymanymi danymi rejestracji.
Podczas rejestracji wyświetla się komunikat (po przetłumaczeniu): Nieprawidłowy adres email lub kod licencyjny (kod: 8941401).
Pisałem do nich i przesłali tylko te same dane do rejestracji. Czyli problem pozostał. Proszę o pomoc.

A prawdziwy email czy tymczasowy, bo w drugim wypadku może być na czarnej liście

Edycja:

Sprawdziłem i oni w przysłanym emailu piszą "2.The giveaway license is only used to activate current version V8.21.0. No free upgrade."

Ale gdy pobrałem instalator ze strony
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
to jest to wersja 8.22.2 i może to jest problem
 
Ostatnia edycja:

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
159
Yes, the giveaway license is for v8.21 and not for the latest v8.22. That's mentioned on the reply email from Digiarty!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Sprawdziłem wersję programu i faktycznie była zainstalowana wersja 8.22.2. Zainstalowałem v8.21.0 i dane rej. zostały przyjęte.
Dzięki za pomoc.
P.S. Śledź "Baza Spolszczeń" .......
Temat zamykam.
 
Do góry