Witam :) i Problem z użyciem adresu email przy rejestracji

nicram

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
PL
Dzień dobry!
Mam na imię Marcin, 12 lat, szukam koleżanek i koleg... A stop, to nie tak miało iść :D
Faktycznie mam na imię Marcin, i jest to mój pierwszy post dlatego witam wszystkich.
Zaczynam od zgłoszenia drobnego problemu (z którym póki co sobie poradziłem, ale fajnie by to było naprawić).
Mianowicie w momencie rejestracji na tym fajnym forum, mój adres e_mail został uznany za nieprawidłowy (użyłem fortelu i wykorzystałem jakiś 10 minutowy syf, ale chciałbym wpisać mój prawidłowy).
Mój adres email

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
nawet teraz, nie może zostać użyty (w sensie wprowadzenia zmiany w już utworzonym profilu). Może jest jakiś limit na ilość znaków albo coś.
Czy dało by się to naprawić jakoś? Albo chociaż żeby jakiś administrator i ten adres sam poprawił? :)
Inaczej nigdy nic od Was nie dostanę ;(
Dziękuję i pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25043
Miasto
Trololololo
Dzień dobry!
Mam na imię Marcin, 12 lat, szukam koleżanek i koleg... A stop, to nie tak miało iść :D
Faktycznie mam na imię Marcin, i jest to mój pierwszy post dlatego witam wszystkich.
Zaczynam od zgłoszenia drobnego problemu (z którym póki co sobie poradziłem, ale fajnie by to było naprawić).
Mianowicie w momencie rejestracji na tym fajnym forum, mój adres e_mail został uznany za nieprawidłowy (użyłem fortelu i wykorzystałem jakiś 10 minutowy syf, ale chciałbym wpisać mój prawidłowy).
Mój adres email

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
nawet teraz, nie może zostać użyty (w sensie wprowadzenia zmiany w już utworzonym profilu). Może jest jakiś limit na ilość znaków albo coś.
Czy dało by się to naprawić jakoś? Albo chociaż żeby jakiś administrator i ten adres sam poprawił? :)
Inaczej nigdy nic od Was nie dostanę ;(
Dziękuję i pozdrawiam.
Witaj, :francuz

Maile tymczasowe są w większości blokowane podczas rejestracji, zaraz wprowadzę ten adres który podałeś do Twojego profilu :)


Zrobione.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10005
Reakcje/Polubienia
10640
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzień dobry :hi
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Witamy i zapraszamy do reklamowania naszego szacownego forum wśród swoich znajomych , na pewno czas spędzony u nas nie będzie czasem straconym i znajdziesz sporo rzeczy dla siebie - pozdrawiam :hi
 

nicram

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
PL
Witaj, :francuz

Maile tymczasowe są w większości blokowane podczas rejestracji, zaraz wprowadzę ten adres który podałeś do Twojego profilu :)


Zrobione.
Dziękuję. Ten ngi to zwykły adres z onetu, nie wiem czemu nie działał :)

Dziękuję wszystkim za takie miłe powitanie :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Strzała :hi. Elegancki avatar jak na dwunastolatka. Żadne tam pokemony, Kapitan Ameryka czy Żbik, tylko prawdziwie pozytywna postać. :winked
 

nicram

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
PL
Strzała :hi. Elegancki avatar jak na dwunastolatka. Żadne tam pokemony, Kapitan Ameryka czy Żbik, tylko prawdziwie pozytywna postać. :winked
Dziękuję. Podobno każdy młody człowiek powinien mieć jakiegoś idola, czy tam autorytet aby się prawidłowo rozwijać ;-)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dziękuję. Podobno każdy młody człowiek powinien mieć jakiegoś idola, czy tam autorytet aby się prawidłowo rozwijać ;-)
No jasne, a poczucie humoru pozwala jakoś to życie lepiej znosić. :)
 
Do góry