Witam wszystkich

lukasamd

Świeżak
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Witam wszystkich użytkowników.
Nie jestem tu nowy, ale jakoś nie było okazji się przywitać.
Postanowiłem to zrobić, bo chyba będę wpadał częściej :)

Niektórzy mogą mnie znać, inni chociażby kojarzyć z przedziwnych opowieści - nie, wbrew pozorom nie jestem dwugłowym komunistycznym smokiem z jednym okiem rzucającym mięsem na lewo i prawo, a tylko człowiekiem i użytkownikiem internetu jak każdy tutaj.

Tak więc witam i pozdrawiam, jak ktoś ma coś do mnie, wypinam klatę gotowy i szykuję się na lecące w moją stronę ciężkie przedmioty :)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witaj lukasamd :piwko

:hi
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
:yes master :yes master

Zamiast klaty lepiej wypiąć brzuch :klawik.
 
A

Anonymous

bo chyba będę wpadał częściej
To fajnie Lukas-zawsze się czegoś tutaj nauczysz :ok
jak ktoś ma coś do mnie, wypinam klatę gotowy i szykuję się na lecące w moją stronę ciężkie przedmioty
Nie musisz się napinać...to nie zdrowe bez treningu...nikt tutaj bez powodu nie będzie w Ciebie rzucał-no chyba,że znowu zaczniesz "straszyć" Komendą Miejską :szydera
wbrew pozorom nie jestem dwugłowym komunistycznym smokiem
Z tego co pamiętam to kiedyś na swoim blogu chwaliłeś : czerwoną hołotę :chory ale nie bądźmy drobiazgowi...każdy w życiu błądzi.

Witamy :yes master i życzymy miłego użytkowania.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Witaj lukasamd :hi
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Strzała luki! :hippie
Ja tam osobiście nic do Ciebie nie mam, bo podobała mi się kiedyś Twoja postawa w pewnej kwestii. :ok
Jedyne moje zastrzeżenie co do Twojego forum (bo rozumiem, że przede wszystkim z niego wywodzi się cały ten dym tutaj wobec Twojej osoby), to brak transparentności w ogłaszaniu zwycięzców konkursów, być może się to już zmieniło, ale tak było.
Więcej nic Ci na klatę nie wrzucę, bo nie śledzę Twojego życiorysu. Reszta wyjdzie w praniu, ale w razie czego wezmę Cię na rogi, możesz być pewny. ;) :francuz
No to do roboty Stary! :hio
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Powitanko :england
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Witam :england ...i od razu takie małe pytanie
Postanowiłem to zrobić, bo chyba będę wpadał częściej :)
Co Cię skłoniło po 2 latach od rejestracji i napisaniu 19 postów do częstego goszczenia na forum .... no chyba nie darmowe licki ?? :) ...tak pytam .....z ciekawości :co jest?
 
Do góry