Wojna w Ukrainie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Kolejny sukces rosji w wojnie gospodarczej z Zachodem, niestety, w niecale 4 miesiace... Procedura?

1. Nalezy wsadzic rosyjskiego agenta wplywu do swiatowych instytucji finansowych, ot, na przyklad:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(w tekscie sa pewne niescislosci oczywiscie, nalezy np. zastapic: "polskie interesy" przez "rosyjskie interesy"
2. Czekac na efekty a te naste puja dosc szybko:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

To tak duzy sukces Szanownego Wyslannika ze az sie zastanawialem czy nie wrzucic w "Polskie osiagniecia"

Challenge my mind...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
wujek ogUrkin, czyli osoba odpowiedzialna za zestrzelenie lotu MH-17 jest takim.. turbopatriota-celebryta (jesli go nie znacie): ex pulkownik, ex minister czegos tam, obecnie krytyk poczynan armii (zd)radzieckiej na frontach.
Mniemam, ze ktos za nim stoi. Pojecia nie mam jeszcze kto ale na pewno jest silniejszy od wodza grupy Wagnera, niejakiego Pirożkina. Ktos silniejszy og ministra łaGrowa... być może ktoś silniejszy niż madame Putain... a może i ktoś silniejszy od nich razem wziętych?
nie wiem, nie chcę się domyślać bo.... smak herbatki z oplonem pozostawia taki ciulaty posmak ;)

Anyway: chodzi po wolnosci a wlasnie zapodal putainowi zeby sie zamknal bo kompromituje kraj:
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2639
Reakcje/Polubienia
3120
A to on nie będzie im grał na gitarze?

Dowcip nawet był..

Pewien stary rybak złowił złotą rybkę.
- Spełnię twoje trzy życzenia, jeśli mnie wypuścisz ? oznajmiła rybka ? czego byś chciał, rybaku?
- Chciałbym być bogaty ? rzecze rybak.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny? srrruuu! I rybak jest bogaty.
- Czego jeszcze byś chciał, rybaku? ? pyta rybka.
- Chciałbym taką zajefajną, młodą kobitkę.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny i z wody wyszła seksowna, młoda dziewczyna, aż rybakowi krew w żyle zaczęła żwawiej krążyć.
- Zostało ci ostatnie życzenie. Czego jeszcze ci potrzeba, rybaku?
- Niemłody już jestem, chuć mnie ogarnia, ale w kroku coś nie teges? więc chciałbym, żeby mi jeszcze ch*j zagrał na stare lata.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny i? wyszedł Kurski z gitarą.
 
Do góry