Wojna w Ukrainie

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
6aVw9GxNj8fNoZBYquuQYPRb45dpmvkz.jpg
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Juz jada do pracy.. Iwan, Wolodia i Ihor (nom, papiery uhocca mozna kupic za 1tysia jewro).


jprdl... niech mi ktos powie ze rzad jest przeciw LGBT+, jesli sie tak daje walic w tylek...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Rosja to prosze Was, zbrodniarze wojenne som.
Jak przypomina Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych - nalezy potepic dzialalnosc dumy panstwowej rosji bo jej ostatnia uchwala przeszkadza Panu Janowi w kreceniu lodow na szmuglu procesorow, kamer termowizyjnych, chipow i innych takich, na czym lody kreci lepsze niz Algida.
Uj tam z sankcjami, ale zeby ruskie POLSKIEMU przewoznikowi rzucali klody pod nogi jako on im te... celowniki do czolgow i chipy do dronow... znaczy wroc, pan Jan Buczek jest idiota (ma na to certyfikat zapewne) przewozi jeno "sterowniki do pralki T-14 Armata" oraz chipy do pilotow od radioodbiornika "Kamov KA-52"*.

* - oczywiscie jestem w stanie przeprosic Szanownego Pana Jana Buczka za nazwanie Go idiota jak tylko przyzna ze ma swiadomosc ze ciezaroweczki ktorych broni przewoza materialy krytyczne dla prowadzenia wojny przez Kreml. Na potreby sadu (dowolnego) deklaruje udostepnienie dowodow. A zawiadomienia do prokuratury nie moge zlozyc bo mnie zamkna.
W Guantanamo. Z powodu utraty hakow...

PS: material pomocniczy wyrazajacy zal ruskiego supporta ze mniej zarobi:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
 
Do góry