Wojna w Ukrainie

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Ale przepraszam, o co chodzi? Przeciez to na wlasne zyczenie jest? WOLA wydawac na kostke brukowa we Lwowie (i 2 wille w Hiszpanii przy okazji) to ICH wolny wybor jest, nikt nie zmusza?
Pozwole sobie polecic serdecznie calosc:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I podkreslic fragment:
"To absurd, że nie ma w ogóle pocisków artyleryjskich, a Ukraina od sierpnia nie kupiła ani jednego pocisku, bo czekają aż ktoś da za darmo."

Slava Ukraini ze nie wydaje kasy na amunicje bo by ludzie gineli. Humanitarne podejscie bo inaczej nie umiem wytlumaczyc (no chyba ze "dej, dej, tanka dej, ef fefnascie dej nu pozalsta dej" - to prawda?)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
1. Hura, Dmytro Uszatkajew przejmuje Nordis, beda "polskie" lody z Ukrainy, wreszcie tanio bedzie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2. No kuwa,a tak pieknie mialo byc, a juz Polaczki sie czepiajo i swiecacych loduff nie kcom. Czeba, Panie, do ONZtu napisac bo to antyukrainskie jest, onuce jedne
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Według Polskiego prawa powinni trafić pod sąd.
@al .. co Ty na to, nawiązując do wcześniejsze rozmowy :scratch

A skąd masz pewność że nie dostał zgody? Może służyć całkiem legalnie i cała ta dywagacja czy powinien trafić pod sąd jest niepotrzebna.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2272
Reakcje/Polubienia
322
Miasto
okolice internetu
A skąd masz pewność że nie dostał zgody? Może służyć całkiem legalnie i cała ta dywagacja czy powinien trafić pod sąd jest niepotrzebna.
@al, bo jedyne, o co mu chodzi, co potrafi - to przelewanie z pustego w próżne, gadka szmatka na zasadzie: gdyby babcia wąsy miała....A i jeden, i drugi każdego, kto chce i potrafi pomagać - najchętniej by powiesili. Cóż - nienawiść silniejsza od rozumu.

P.S.
I udzielający wywiadu, i publikujący go - są dorośli i doskonale wiedzą co robią, zwłaszcza w kontekście konsekwencji, uwarunkowań prawnych i odpowiedzialności. "Nauczycieli" typu bene im nie potrzeba.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Z tego co wyczytalem w wywiadzie jest to czlowiek ktory nigdzie nie powiedzial ze zostal zwolniony z Polskich Sil Zbrojnych, wiec ja akurat jesli chodzi o sprawy formalne mam bardziej interesujace pytanie: sa zeolnierze NATO na ukrainie czy nie?
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2272
Reakcje/Polubienia
322
Miasto
okolice internetu
Z tego co wyczytalem w wywiadzie jest to czlowiek ktory nigdzie nie powiedzial ze zostal zwolniony z Polskich Sil Zbrojnych, wiec ja akurat jesli chodzi o sprawy formalne mam bardziej interesujace pytanie: sa zeolnierze NATO na ukrainie czy nie?
Jeśli chodzi o sprawy formalne, to ja mam jeszcze bardziej interesujące pytanie. Czemu ma służyć to usilne wyważanie otwartych drzwi? Co autor "yntelygentnych" pytań chce udowodnić - razem ze swoim pomagierem, bene? Czyżby to, że nade wszystko miłująca pokój Wielikaja, Niezłomna Matuszka Rassija walczy dzielnie z całym imperium zła, w liczbie 40 ludzi? Wspierana przy tym przez najemników z Indii, Afryki, Iran, Kima, Chiny????Hmmm, czyżby ukryta opcja proputinowska nam się ujawniła?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
 
Do góry