Wojna w Ukrainie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10207
Reakcje/Polubienia
10813
Miasto
Somewhere over the rainbow.


 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4464
Reakcje/Polubienia
5867
Miasto
To tu to tam....

Nie wiem czemu zupelnie inaczej wyglada: (bestialsko) dobil w twicie (o tym ze tam jest dopil nie wspomne) niz: ranny zolnierz poprosil zeby go dobic.
To ostatnie czesto sie zreszta zdarzalo, zdarza i bedzie zdarzac. Ktos nie chce byc kaleka, ktos ocenia ze i tak nie wyzyje...
Wbrew pozorom wielu ludzi ma bransoletki czy tatuaze "do not resuscitate"... :jaranko
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10207
Reakcje/Polubienia
10813
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie wiem czemu zupelnie inaczej wyglada: (bestialsko) dobil w twicie (o tym ze tam jest dopil nie wspomne) niz: ranny zolnierz poprosil zeby go dobic.
To ostatnie czesto sie zreszta zdarzalo, zdarza i bedzie zdarzac. Ktos nie chce byc kaleka, ktos ocenia ze i tak nie wyzyje...
Wbrew pozorom wielu ludzi ma bransoletki czy tatuaze "do not resuscitate"... :jaranko

A ja nie wiem czemu ale ten zabity/dobity nie miał broni, a przynajmniej nie miał jej w ręku. Trochę to wyglądało jakby to był jakiś rozbrojony skazaniec.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36924
Reakcje/Polubienia
25944
Miasto
Trololololo
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4464
Reakcje/Polubienia
5867
Miasto
To tu to tam....

Mieszane uczucia mam...
Powiedzmy ze Ajwen_Moskal napisze w Jandeksie:
Responding to the global public outcry from today's horrific Ukrainian bombing of Crimea, Ukraine just said that they actually didn't mean to strike this beach as they were trying to hit a nearby nursery.
Yes, they just said that.

I? mam wierzyc?
 
Do góry