Wojna w Ukrainie

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Sobotnia noc... kladziesz sie spac z najukochansza cholera... dzieci kimiaja... a tu Putin (nie powiem jak Ukraincy: jobannyj w rot, albowiem nie wtykam moich organow w niepewne dziurki, mimo wszystko) puka do drzwi (Charkow, TERAZ):
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Tak se.
W sumie nie takse
Szczerze
od wujka spamtrasha.
jesli ktos w Kijowie ( wiele wysilku wymagalo wcisniecie shifta):


❗❗❗️КИЕВЛЯНЕ, НЕМЕДЛЕННО ВСЕ В УКРЫТИЯ
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Kolejka.....

jestem OSOBISCIE zawiedziony tym ze FSYSKIE chu...a robioa.

Badzmy RAZ, jako (P)olacy szczrzy: MY jestesmy nastepni
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
PS1. jezelibyscie spotkali ruskiego majora ktory przypadkowo zabladzil w okolice osiedla (co stanie sie sooner or later jesli nie wesprzecie bufora):
1. wyk...c w ryj
2. zapytac czy RF ma jakies pretensje do rodziny (biorac po d uwage prawdomownosc [jobannobo b rot, s resinkoj, putina];
3. biorac pod uwage szczerosc rozmowcy z Federacji rosyjskiej - na wsiaki sluczaj otjebat' klamce
to wzorzec przesluchania wyglada tak:


Teraz tak: to jest forum KOMPUTEROWE. Trzymajmy standardy! Z wielkim trudem dalem sie przekonac ze rozbryzg mogu najezdccy sie rozni od kodu QR.
Jestem zmeczony i wyje... przepraszam jesli moje posty kogos (poza Ras-Putinem) kogos obrazily czy poruszyly...
Mam corki (2 szt.) w bezposrednim zasiegu dzialania tego pojeba i przez dni kilka zajmie mi ogarniecie ich bezpieczenstwa (wlaczajac herbatke z polonem).
Sorka, ale wroce jak/jesli bede mogl :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Pomoc sie przyda tym bardziej ze ruskie onucki po prostu rozkradaja ukraine. Ot, taka banda drobnych zlodziejaszkow i bandytow, ale coz, przyklad idzie zapewne z gory: kazdy tam kradnie na ile moze:
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Nie zamierzam podawac zrodla wiec mozecie potraktowac to jako plotke: Ukrainscy zolnierze sluzacy w Legii Cudzoziemskiej dostali pozwolenie na opuszczenie szeregow Legii wraz ze swoim osobistym wyposazeniem jesli zamierzaja wrocic i walczyc w swoim kraju.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
nic tak nie cieszy rodzica jak to kiedy widzi ze dzieci ciesza sie z otrzymanych zabawek... nic tylko poglaskac po glowkach

Właśnie to oglądałem na Telegramie i chciałem to wrzucić. Cudowne powitanie "bratniego" okupanta. Brawo Ukraińcy :brawo
 
Do góry