Wojna w Ukrainie

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2406
Reakcje/Polubienia
2861
FneRmVBaUAUJHqu
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Wybory, wybory, wybory... tu czy w ciekawostkach lub szybkich newsach? No coz, padlo ze tu bo poniekad to jest "oblicze wojny".
Otoz, nagrodzony Pulitzerem Pan Dziennikasz, powolujac sie na dobrze poinformowane zrodla wygenerowal "raport" iz ze albowiem poniewaz wiec - wszystkie dowody wskazuja ze dziadzia Biden wzial zalozyl se butle i zakupionym w sklepie narzedziem (pacz pajacu: bol. Bal. Balll... takie okragle: BALL. A tera bedzie trudniejsze: do metalu...) przepilowal Nord Streama na fefnascie kawalkuf.
Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I teraz tak.... nie to zebym byl zlosliwa menda, nie? wiec zmodyfikujmy troche tekst oryginalny (UWAGA: ponizsze wymaga znajomosci 3 jezykow albo umiejetnosci posluzenia sie Gugiel trynslate czy inszym DeepL):


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Oczywiscie, MOJE zrodla sa mojsze wiec bardziej wiarygodniejsze niz zrodla ruskiego spiocha Artioma... wroc, Seymoura.
Moze mnie pozwac jak czyta PZD (W co watpie, ale jego koledzy i owszem, PZDrawlaju), wiec moze przekaza mu wiadmosc ktora przypadkiem zablakala sie do mnie:
BEGIN OF CITATION:
Уважаемый (в иностранной валюте) товарищ,
спасибо за статью, но перевод, с помощью которого мы пытались вам заплатить - был возвращен нам с пометкой: счет арестован ФБР.
Что происходит...? Вы в беде? Можем ли мы прислать вам фотографию белой "Лады", выражения поддержки или товарищей Пескова и Лаврова для сопровождения?
Звоните ... 3 окна направо 1 этаж вверх сидит наш агент (по педофилии) может передать грипсы.

Удачи
Юрий Иванович Борисов
Директор - Роскомнадзор
END OF CITATION

Moje zrodla sa najmojsze, wiec sa bardziej wiarygodne, nie?

Kuwa, Pulitzer... mac jego bolszewicka....

PS: wiedzialem ze TO znajde:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Jeszcze kilka zabytków

W odpowiedzi na:

"Według ukraińskich szacunków wojskowych Rosja ma już 1800 czołgów, 3950 pojazdów opancerzonych, 2700 systemów artyleryjskich, 810 sowieckich wyrzutni rakiet, takich jak Grad i Smiercz, oraz 400 myśliwców odrzutowców i 300 helikopterów gotowych na nową falę ataków". Do drugiego wielkiego uderzenia Kreml przygotowuje się od września, kiedy w obliczu ukraińskiej kontrofensywy Władimir Putin ogłosił mobilizację wojskową.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry