Xara Web Designer 7 Silver PL- jak zrobiłem moją stronę

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Xara Web Designer 7 Silver PL- czyli, jak zrobiłem moją stronę internetową - poradnik. Bardzo podobnie można wykonać stronę w programie: Xara Photo & Graphic Designer 7. Projekty zapisane w obu programach są kompatybilne.
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
dobre i ciekawe, ale jedyne co bym doradził to usuniecie tego goscia spod drzewa gdyz w ten sposob baner wydaje sie przladowany i nie spojny, nie widac sensu postawinia goscia przy drzewie, poza tym jesli naprawiasz sprzet nie pokazuj amigi czy commodore na kasety z lat 80-90 tylko jakis aktualny sprzet powoduje to od razu lepszy odbior i niejako budzi zaufanie do tego typu uslugi, co powoduje wzrost szans skorzystania zi zpalaty za usluge.
W takiej szacie jak masz teraz odbior nie jest pozytywny kieruje sie w strone malego, domowego reparatorium zajmujacego sie dawnym sprzetem,a nie preznym, nowoczesnym i rozwijacym sie , rokujacym dobre prognozy na przyszlosc biznesem.
Poczytaj markeing biznesu w IT
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten gościu to moje logo a ten sprzęt to nie Commodore tylko hp dc7700, używam od kilku lat i nie zamienię na wypasione pudło, mam na nim 3 działające systemy operacyjne(8.1(32 bit) 8.1(64 bit)i Win10 build10122) 2 dyski po 1TB, 3 GB RAM i procesor 2 X 3.4 GHz. Inny jest jedynie monitor Samsung SyncNaster B2230. Komputer ma dość wydajną kartę (dodatkową- niskoprofilową) nVIDIA Quadro NVS 290 pozwalającą wygodnie pracować na wymagających programach graficznych, również 3D. Informatyką zajmuję się hobbystycznie od równo 20 lat i nie traktuję jej zawodowo, chociaż trochę się znam i od czasu do czasu mam klientów nawet z...Chicago czy Sydney. Bywa to jednak tak rzadko, że na dobrą sprawę moje przychody z tej "działalności" czasami nie wystarczają na pokrycie kosztów Internetu.
W sumie masz rację strona jest uboga ale jest jedynie progiem (wstępem) do Sanktum, gdzie publikuję moje poradniki. Dziękuję za opinię i pozdrawiam.
Tym poradnikiem chciałem zwrócić bardziej uwagę na prostotę programu Xara Web Designer 7 i to że zrobiłem do niego spolszczenie i jest po polsku.
 
Do góry