OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
pgfAKPw.png


Xtreme Download Manager to bezpłatny program (menadżer pobierania) za pomocą którego możemy pobierać różnego rodzaju dane z internetu.Program przyśpiesza pobieranie danych, pozwala również pobierać materiały wideo z wielu różnych stron oraz integruje się z popularnymi przeglądarkami internetowymi.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ultimo

Świeżak
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
10
Reakcje/Polubienia
30
It is a really good download manager. For free it provides nice features and works very well.
 

vortexx

Świeżak
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
38
Reakcje/Polubienia
16
Witam.
Próbuję zainstalować ten program ale za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat :
,,Administrator skonfigurował założenia systemowe,aby zapobiegały tej instalacji" ,
nawet po wyłączeniu antywirusa.
Ktoś ma pomysł jak to zainstalować?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Witam.
Próbuję zainstalować ten program ale za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat :
,,Administrator skonfigurował założenia systemowe,aby zapobiegały tej instalacji" ,
nawet po wyłączeniu antywirusa.
Ktoś ma pomysł jak to zainstalować?

Instalowałeś program z prawami administratora :??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Utwórz nowego użytkownika na komputerze, nadaj mu prawa administratora i z tego konta spróbuj zainstalować.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Próbuję zainstalować ten program ale za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat :
,,Administrator skonfigurował założenia systemowe,aby zapobiegały tej instalacji" ,
nawet po wyłączeniu antywirusa.

Uruchom wiersz poleceń, wpisz: net user administrator /active:yes (zatwierdź Enterem) i spróbuj zainstalować program. Na koniec uruchom polecenie net user administrator /active:no
 

vortexx

Świeżak
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
38
Reakcje/Polubienia
16
Uruchom wiersz poleceń, wpisz: net user administrator /active:yes (zatwierdź Enterem) i spróbuj zainstalować program. Na koniec uruchom polecenie net user administrator /active:no

Dziękuję pomogło.
Zastanawiam się dla czego będąc jedynym użytkownikiem komputera na prawach administratora musiałem utworzyć kolejne konto Administratora???by zainstalować ten program.Z innymi programami nigdy nie miałem kłopotu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Dziękuję pomogło.
Zastanawiam się dla czego będąc jedynym użytkownikiem komputera na prawach administratora musiałem utworzyć kolejne konto Administratora???by zainstalować ten program.Z innymi programami nigdy nie miałem kłopotu.
co 2 administratorów to nie jeden :klawik
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Zastanawiam się dla czego będąc jedynym użytkownikiem komputera na prawach administratora musiałem utworzyć kolejne konto Administratora???by zainstalować ten program.Z innymi programami nigdy nie miałem kłopotu.

Są dwa rodzaje konta administratora:

- Konto administratora – ukryte, nieaktywne wbudowane konto administratora pozwalające wykonać wszelkie czynności na komputerze. Konto to ma wyłączony mechanizm UAC.

- Grupa administratorów – członkowie mają uprawnienia standardowego użytkownika, ale w razie potrzeby można je podnieść poprzez zatwierdzenie monitu w oknie dialogowym. Użytkownicy tej grupy w momencie logowania otrzymują dwa tzw. access token – „Full administrator access token”, który w dalszej fazie logowania jest ukrywany i “Standard user access token”, w kontekście którego uruchamiana jest powłoka explorer.exe.

Poleceniem które ci podałem, uaktywniłeś wbudowane konto administracyjne które ma większe uprawnienia. Ważne, aby nie zapomnieć na zakończenie go wyłączyć.

Z innymi plikami nie miałeś problemu, bo to były na pewno instalatory .exe
 
Ostatnia edycja:

vortexx

Świeżak
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
38
Reakcje/Polubienia
16
Są dwa rodzaje konta administratora:

- Konto administratora – ukryte, nieaktywne wbudowane konto administratora pozwalające wykonać wszelkie czynności na komputerze. Konto to ma wyłączony mechanizm UAC.

- Grupa administratorów – członkowie mają uprawnienia standardowego użytkownika, ale w razie potrzeby można je podnieść poprzez zatwierdzenie monitu w oknie dialogowym. Użytkownicy tej grupy w momencie logowania otrzymują dwa tzw. access token – „Full administrator access token”, który w dalszej fazie logowania jest ukrywany i “Standard user access token”, w kontekście którego uruchamiana jest powłoka explorer.exe.

Poleceniem które ci podałem, uaktywniłeś wbudowane konto administracyjne które ma większe uprawnienia. Ważne, aby nie zapomnieć na zakończenie go wyłączyć.

Z innymi plikami nie miałeś problemu, bo to były na pewno instalatory .exe

Dziękuję za wyjaśnienie.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Xtreme Download Manager 2018 7.2.7
Bug fix update 7.2.7 is released:
Critical bug fixed related to Nvidia graphics cards and Direct X.
Bug fixed related to authentication, XDM will remember authentication correctly
Several other minor bug fixes

Bug fix update 7.2.5 is released:
Critical bug fixed related to communication of XDM browser plugin and XDM application.
Bug fixed related to XDM browser monitor addon
Fixed an issue in Video converter.
Several other minor bug fixes
Strona pobierania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry