Yandex przejmuje Agnitum

OXYGEN THIEF 16 Styczeń 2016

View Users: View Users
  1. 9jkxcDU533 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    0
    kis16.0.0.614pl-pl,po założeniu konta na mykasperski przyjmuje kod rejestracyjny i stwierdza,że KIS jest jeszcze nie aktywowany.Z deinstalacją poczekam do jutra i przesiądę się na KAV+PCtools,najprawdopodobniej migracja jest tylko dla KIS w j.angielskim.

2. sebas Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    0
    Aktywuje tylko wersję angielską - pobraną z linku - kis16.0.0.614en_8204. Miałem wcześniej polską - trial i też nie mogłem aktywować. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu wersji angielskiej poszło bez problemu.

3. HrabiaDracula

HrabiaDracula Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Witam wymieniam moja licke na kisa 2 lata i mam pytanko czy zaznaczyc w zgloszeniu ze:
    Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych rejestracyjnych złożyć (imię, nazwisko, e-mail, dane licencyjne) do firmy Kaspersky Lab.

czy jak to odhacze to nie dostane kluczyka? jak to jest? trzeba zaznaczyc wszystkie 3 opcje

Tak, to jest mój REJESTRACJA ADRES E-MAIL.
    Tak, wyrażam zgodę, że moja Outpost licencji ley zostanie zablokowana po potwierdzeniu wymiany.
    Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych rejestracyjnych złożyć (imię, nazwisko, e-mail, dane licencyjne) do firmy Kaspersky Lab.

4. Tadek59

Tadek59 Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    21
    Agnitum i migracja do Kaspersky

Witam

Ważna informacja dla użytkowników produktów firmy Agnitum, firma zaprzestała sprzedaży linii produktów Outpost. Wsparcie i aktualizacje antywirusowych baz danych technicznych kończą się 9 stycznia 2017. W związku z tym zachęcamy do wymiany aktywnych licencji Outpost na licencję Kaspersky Internet Security za darmo.

Umowa wymiany licencji kończy licencję na Outpost. Tak więc nie można używać i aktualizować produktów Outpost po otrzymaniu kluczy Kaspersky.

Link :

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

5. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    415
    Re: Agnitum i migracja do Kaspersky

Parę miesięcy temu o tym pisaliśmy :klawik.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

(później połączę tematy bo za dużo kopania jest żeby to szybko cyknąć.)

Połączyłem tematy :bea

6. hmmkot Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    6

nie wiem, w jaki konkretny sposób używasz zapory ale jeśli na zasadzie zablokuj zezwól filtruj to spokojnie wystarcza zapora wbudowana w system windows, która pod pewnymi względami jest dużo szybsza niż zewnętrzne

7. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    415

Ładuję...