You Tube - pytanie i prośba

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Witam.
Na początek dodam że jeśli admin uważa że prośba jest nie odpowiednia to proszę usunąć temat.
Mój jeden z synów (ośmiolatek) zaczyna w ramach zabawy nagrywać "poradniki" do Minecrafta. Filmu te nie są szczególnie ciekawe ale zabawa jest przednia, poznaje tajniki edycji filmu itp. Mimo że nikt tych filmów nie chce oglądać namówiłem kilku znajomych i rodzinę aby zasubskrybowali kanał.
Jeśli ktoś z użytkowników forum chciałby sprawić radość dziecku i choć na miesiąc zasybskrybować kanał będę wdzięczny. Można też w komentarzach dopisać aby może zmienił profil na filmy o zasadach ortografii albo matematyce - może to bardziej się przyda.
Jego nick PidiszkaTV
przykładowy film


Pozdrawiam
Piotr.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
I jeszcze raz się przypomnę (ku radości dziecka) - on marzy tylko o 25 subskrypcjach a ma dopiero 17
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25047
Miasto
Trololololo

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Ooo i tak właśnie zrobić :) skoro cała "akcja" jest na zasadzie wyproszenia subskrypcji by sprawić radość to @OXYGEN THIEF radzi najlepiej ,od strony technicznej jest to o'k -z drugiej strony hmmm(?) ale co ja tam wiem...Pzdr.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Też o tym myślałem. Dzięki waszemu wsparciu ma już 20 subskrypcji. Jest już zadowolony. Jak trzeba będzie to założę nowe konta ale chciałem tego uniknąć.
Jeśli ktoś będzie zamierzał cofnąć subskrypcję to proszę wstrzymać się z tą decyzją do września.

Dzięki i pozdrawiam.
 
Do góry