YouTube Vanced

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
https%3A%2F%2Fs17.postimg.org%2F47ipbxfa7%2Fico.png

Vanced is a well known modded version of YouTube with many features such as adblocking and background playback, the full list can be found below:

Blocks all ADs (some options are togglable)
Background playback feature
Force VP9(or HDR) or vice versa
Override Max Resolution
Pinch to Zoom on all devices
Casting togglable (can be forced off)
Togglable Theme (White/Dark/Black)
PiP (Oreo Only)
Video window new or old style
Repeat video feature
Preffered Resolution & Speed feature

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vhick

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Marzec 2018
Posty
7
Reakcje/Polubienia
3
I really like it and using it. Although Youtube Go is really lighter, somewhat, its not working on my phone. I use the Magisk version.

Thanks for the share..
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Tak w ramach uaktualnienia tego co napisano w artykule YT Premium można mieć za około 5zł/miesiąc.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
Tak w ramach uaktualnienia tego co napisano w artykule YT Premium można mieć za około 5zł/miesiąc.
5PLN/mies to cena netto. Cena brutto to 300USD/msc (ja przynajmniej na tyle wyceniam profilowanie mojej osoby na podstawie tego co ogladam, niezaleznie oczywiscie od wylaczenia historii w guglu. Nie wspominajac ze nie ma mozliwosci platnosci w bitcoinie czyli sila rzeczy wraz z platnoscia guguel ma moj adres, konto bakowe itp). ;)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
5PLN/mies to cena netto. Cena brutto to 300USD/msc (ja przynajmniej na tyle wyceniam profilowanie mojej osoby na podstawie tego co ogladam, niezaleznie oczywiscie od wylaczenia historii w guglu. Nie wspominajac ze nie ma mozliwosci platnosci w bitcoinie czyli sila rzeczy wraz z platnoscia guguel ma moj adres, konto bakowe itp). ;)

Poprzez Coinbase możesz pośrednio płacić w krypto. Ewentualnie jak ktoś krypto nie toleruje to zostają wirtualne karty jednorazowe.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
Poprzez Coinbase możesz pośrednio płacić w krypto. Ewentualnie jak ktoś krypto nie toleruje to zostają wirtualne karty jednorazowe.
Pomysl niezly, ale nie wszystkie sa anonimowe... zaplacilem sam sobie, znaczy: wygenerowalem jednorazowke Revoluta i uzylem jej zeby wplacic na konto PayPala. Widzialem dane wplacajacego. Moze by kombinowac z kartai na okaziciela, ale malo kto takie wydaje.
@Grandalf : zrob kiedys powyzszy eksperyment i sprawdz co Ci wyswietli jako wplacajacy.
 
Do góry