[ZAMIENIĘ] Kilka programów

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
nowy rok a więc czas na porządki ;)

do wymiany mam:
Revo Uninstaller Pro - licencja dożywotnia na wersję 2.5.9, wygrana jakieś 3 lata temu na blogu PZD (bodajże mój pierwszy wygrany konkurs :) ), w zeszłym roku zresetowana przez support programu i od tamtej pory nieużywana tzn. można aktywować na innym sprzęcie bez problemu
SUPERAntiSpyware Pro - licencja na rok, nieaktywowana, wygrana w konkursie na PCbasics
AVG IS 2013 - licencja na rok, nieaktywowana, wygrana w konkursie na Instalki.pl
Ashampoo Burning Studio 12 - licencja dożywotnia na wersję, wygrana w konkursie na Tipradar.com
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
podbijam...
programy z pierwszego postu nadal aktualne, a dodatkowo:
Ad-Aware Pro Security - roczna, nieaktywowana licencja, wygrana w konkursie na Tipradar.com
ESET Smart Security 7 - roczna, nieaktywowana licencja, wygrana w konkursie na Softpedia.com, licencja nie ma terminu aktywacji
Acronis True Image Home 2009 - wygrany w konkursie na PZD, wersja pudełkowa, nigdy nieaktywowana

co bym chciał, hmm...
HitmanPro - nieaktywowany
NoVirusThanks EXE Radar Pro - licencja dożywotnia

resztę dopiszę jak się zastanowię :jezyk ewentualnie czekam na wasze propozycję wymiany, może być program za program a jak będę bardzo zainteresowany to nawet kilka programów za jeden ;)
na tygodniu przeważnie nie mam czasu aby się tu pojawiać więc jakby co to do weekendu :england
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34746
Reakcje/Polubienia
61391
Czlowieku Ty masz farta- w totolotka też grasz? :yahoo
 
Do góry