[Zamienię] Kilka programów

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Witam,
mam na wymianę kilka programów:
1. IObit Advanced SystemCare 5 (licencja z giveaway.downloadcrew.com, klucz nie aktywowany, licencja bodajże na 1 rok),
2. Emsisoft Mamutu 3 (licencja z giveaway,downloadcrew.com, nie aktywowany klucz).


Mam jeszcze klucze z giveaway.downloadcrew.com, ale aktywowałem już je raz. Myślę, że da się uzyskać z nich pełną wersję. Programy do których mam klucze to:
- Genie Timeline Home 2.1,
- WinISO Standard 6.1.


Najchętniej to bym zamienił się za Winrar'a, IDM'a, AppGuard'a, Malwarebytes Anti-Malware PRO, Total Commander'a, Keriver 1-Click Restore Pro. Ważne żeby licencja była legalna i nie użyta.

EDIT:

Mam jeszcze licencje na TrustPort Total Protection 2013 oraz TrustPort USB Antivirus 2013. Licencje są roczne i pochodzą z dp.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25405
Miasto
Trololololo
po pierwsze, nie pisz posta pod postem, używaj funkcji edytuj jak chcesz coś zmienić, po drugie licki z dp.pl nie miały czasem terminu aktywacji ??, podobnie inne które wymieniłeś.Może czas ich już leci.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Pisząc posta pod postem chciałem wyróżnić posty/licencje.
Co do terminu aktywacji to szczerze nie wiem jak to jest z lickami z dp, z downloadcrew to chyba nie mają takiego terminu.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
niestety Emsisoft Mamutu 3 trzeba aktywowac do 9.12.2012 r .wiem poniewarz mam tą licencje z tego samego giveaway.owszem jest ona na rok ale do tego terminu trzeba ją aktywowac.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
A tego to nie wiedziałem (albo nie doczytałem :dziwak ) Dzięki za info. W sumie jest jeszcze ok 1,5 miesiąca także może ktoś się skusi.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
yuppy napisał:
A tego to nie wiedziałem (albo nie doczytałem :dziwak ) Dzięki za info. W sumie jest jeszcze ok 1,5 miesiąca także może ktoś się skusi.
Napewno :dziwak
 
Do góry