Zaproszenie do współpracy przy tworzeniu "pzd-archiwum"

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Wygrałem niedawno roczne konto Buzz Light w hostingu:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
W listopadzie zaczynam studia podyplomowe (uroki bycia nauczycielem), biorąc pod uwagę inne moje obowiązki stwierdziłem, że nie będę miał czasu nic sensownego z tym zrobić. Dlatego wpadłem na pomysł żeby wykorzystać ten hosting na potrzeby (o ile takie będą) naszego forum. Programy z promocji, spolszczenia, magiczne instalki Emmersa - wszystko to ląduje na dropboxach, chomikach, innych serwisach, które się zapychają albo trzeba płacić za ściąganie (chomik). Tutaj mamy 400GB miejsca na wszystkie pliki i nielimitowany transfer, aż szkoda żeby się to zmarnowało.
Jak pisałem sam nie dam rady tego ogarnąć, dlatego mam propozycję żeby poprowadzić taki serwis wspólnie. Kilku adminów, kilku uploaderów i powinno być dobrze. Przez rok nie trzeba się martwić o opłaty ani umieszczać żadnych reklam. Później się zobaczy jak to wszystko będzie działać.
Co myślicie o tym pomyśle? Może ktoś by był chętny do współpracy?

PS. Co do samej nazwy serwisu to trzeba to jeszcze będzie obgadać - prawa autorskie i te sprawy ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo
Pomysł masz dobry, tylko co po tym roku ?? znowu gdzieś przenosić ?? Fajnie było by mieć wszystko w jednym miejscu.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Do góry