Zasłużeni - Nowa grupa

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Zgłaszam chęć przystąpienia do nowej grupy
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
Zgłoszę swoją kandydaturę mimo że nie mam zbyt wielu postów które mogą służyć innym użytkownikom. Komisja dokona analizy i wyboru. A ponadto lubię do was zaglądać - kiedyś głównie ze względu na ciekawe konkursy a obecnie w ramach hobby i wolnego czasu żeby poczytać co użytkownicy mają do powiedzenia na temat softu. Niejednokrotnie zostałem przez wasze forum zachęcony do testowania wielu programów które wcześniej były dla mnie w ogóle nie znane lub wręcz pomijane przy wyborze.
Pozdrawiam.
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Również się zgłaszam. Nie zawsze mam coś do powiedzenia stąd mała liczba postów. Ale jak tylko mogę to zawszę się dzielę z forumowiczami, a czasami nawet korzystam z ich uprzejmości.
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
niech bedzie moze tak, ze ktos kto zebral kilka pochwal, w tym zadal sobie trud i napisal jakis merytoryczny opis poswiecony na przyklad nowemu, mniej znemu programowi, recenzje filmu, ksiazki itp., udziala sie w miare przyzwoicie, ma duza szanse znalezc sie w tej grupie bo rokuje nadzieje na przyszlosc, ze bedzie staral sie utrzymac swoj poziom :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5488
Reakcje/Polubienia
3999
Miasto
Polska
Zgłaszam swoją kandydaturę. Liczę na poparcie kolegium...
 

AXXAZ77

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Grudnia 2010
Posty
184
Reakcje/Polubienia
0
nie mam zbytnio zasług ale też chcę należeć do tego grona
jestem tu codziennie lubię to forum no może nie wnoszę tu wiele ale liczę na WAS
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Witam
to może ja też zgłoszę swój akces do nowej grupy, a czy w niej będę nie zależy już odemnie
na to forum tafiłem przypadkowo , teraz już nie ma dnia żebym tu nie zaglądnął /nie zawsze zalogowany/kilka razy dziennie, otrzymałem nie raz już pomocną dłoń, ja jak mogę też pomogę/choć wiedza niewielka/
fajnie,że takie forum istnieje
 
A

Anonymous

Rozkaz nocny giveawaydaya rotmistrza chorągwi autoramentu narodowego:
Po zapoznaniu się z nowymi zasadami udziału w konkursach z chęcią i ochotą przystępuję do nowej grupy. Wróg u bram Forum PZD! Husaria nadciąga wraz ze mną. Oddajemy się pod Twoją komendę Dostojny Królu OXYGENIE THIEFIE III. Król Umek też może liczyć na moje wsparcie. Nie straszny nam Turek, Tatar, Szwed i Moskal. Każdego zdusim jak wściekłego psa, azaliż możemy zrobić też kęsim, kęsim.
:wariat :pala

Aktywnie uczestniczę na forum od niedawna. Zgłaszam się przede wszystkim dlatego, aby wyrazić w ten sposób swoje przywiązanie do tej społeczności. W konkursach brałem udział i raz byłem szczęśliwym zwycięzcą. :dziękuję Forum podoba się mi z innego powodu niż tylko konkursy. To prawdziwa kopalnia użytecznej wiedzy z różnych dziedzin życia związanych przede wszystkim z szeroko rozumianą informatyką, internetem i ... kulturą. Każdy werdykt Administratorów, Moderatorów i Fąfli przyjmę ze zrozumieniem. :Tak

Wiem, że temat jest zgłoszeniowy, w przeciwnym razie post czeka złomowanie, ale nurtują mnie dwie kwestie.
OXYGEN THIEF napisał(a) w regulaminie:
1. Powstanie grupa użytkowników i tylko uczestnictwo w tej grupie będzie premiowało możliwością brania udziału w konkursach.
Rozumiem, że przymusu uczestniczenia we wszystkich konkursach nie będzie. :wariat
Druga dotyczy nowej rangi. Co ze starą? Dwie odrębne, połączyć w jedno. Baretki w wojsku rzecz święta.

Pozdrawiam Wszystkich
:england
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Druga dotyczy nowej rangi. Co ze starą? Dwie odrębne, połączyć w jedno. Baretki w wojsku rzecz święta.

Chyba raczej tutaj jest prosta zasada, dostaje się nową rangę "zasłużony". Po jakimś czasie administracja będzie weryfikować rangę czy użytkownik zasłużył na to czy nie. Jak nie to zostanie przywrócona wcześniejsza ranga typu "gawędziarz, wygadany lub stały bywalec" w zależności od napisanych postów na forum.
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Mimo iż postów mam nie dużo, a staż dosyć długi, zgłaszam swoją kandydaturę.
Po prostu kieruję się zasadą: jak nie mam nic do powiedzenia, to się nie odzywam. Dodatkowo praca na dwa etaty, skutecznie redukuje ilość czasu wolnego, ale obiecuję poprawę, jeśli zostanę uznany za godnego rangi :zawsty
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Wykluczenie to najgorsze co może spotkać człowieka, więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej skromnej kandydatury :zawsty
Oczywiście mogę naobiecywać wiele, żeby tylko zabłysnąć :yhy , jednak uznałem, że jeśli będę posiadał wiedzę, którą będzie można wykorzystać w dobrym celu, podzielę się nią :dziękuję
 
Do góry