Zemana Anti-Malware

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Zemana Anti-Malware 2011
Zemana Anti-Malware 2011
You can scan and remove malicious threats to your computer in just 6 minutes!

Anti-malware with multiple anti-virus vendors
Specializes in cleaning up hard-to-remove infentions
Does not conflict with other security products
No installation is required.
Does not slow down you PC

Second Opinion Malware Scanner
Zemana Anti-Malware is a second opinion scanner designed to rescue your computer from malware (viruses, trojans, rootkits, etc.) that have infected your computer despite all the security measures you have taken (such as anti-virus software, firewalls, etc.).
Why A Second Opinion?
Research shows that, even after initial scans, computers still run a chance of infection because the existing anti-virus program does not provide 100% protection.

Relying exclusively on a single vendor is not enough for complete protection. You need a second source to make sure you’re secure. But in most cases, installing a second anti-virus program is not a viable solution. Two programs will dramatically affect computer performance, and sometimes the conflict may cause the computer to crash.

Zemana Anti-Malware is designed to work alongside existing security programs without any conflicts. It scans the computer quickly—in less than 5 minutes—without any significant or lasting slowing. Zemana Anti-Malware does not need to be installed. It can be run straight from a USB flash drive, a CD/DVD, or a local or network-attached hard drive.
Scan Cloud
For the files that are classified as suspicious, the Zemana Anti-Malware client sends a request to the Scan Cloud for confirmation that these files are indeed malicious. The Scan Cloud is a cluster of multiple computers residing on the Internet. The Scan Cloud will respond to the request with:

Safe
Malicious
Unkown

When the file is unknown, the Zemana Anti-Malware client uploads the file to the Scan Cloud where the file is scanned using the anti-virus programs of 5 different vendors. Each of these anti-virus programs analyzes the file and responds with "safe" or "malicious."
AntiMalwareBig1.jpg

AntiMalwareBig2.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zemana Antimalware to tak naprawdę Hitman Pro w innej skórce :p
 
A

Anonymous

Re: Zemana Anti-Malware 2011

OXYGEN THIEF napisał:
Zemana Antimalware to tak naprawdę Hitman Pro w innej skórce :p

No nie da się ukryć ;) , ale chociaż nie ma tego durnego obrazka ludka z drabiną jak w Hitmanie :D
Aha i jeszcze jedno na zemanę często są promocje, więc... :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Re: Zemana Anti-Malware 2011

Promocje są ale na antiloggera :p , zobaczymy czy na ten sofcik też dadzą coś.Ciekawe czy licki z Hitmana pasują do tej zemanki .
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Re: Zemana Anti-Malware 2011

Wizualnie mi się Zemana bardziej podoba od Hitmana, a skuteczność ta sama. Na korzyść Zemany idzie to,że rozdają na lewo i prawo licki jak wspomniał Oxy na Antiloggera więc jest szansa,że chociaż w jakimś stopniu powtórzą to z Anti-Malware :)
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Re: Zemana Anti-Malware 2011

Trochę nowszy nawet mają build bo 120, Hitman Pro ma chyba jeszcze dalej 119.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Re: Zemana Anti-Malware 2011

Ashampoo jak pamiętacie też zrobiło swojego AM na bazie Emsisoftu ale im to nie wyszło za dobrze :)
Niby to samo, te same silniki a jak inna skuteczność. Tak więc ciekawe jak z tą Zemaną
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Re: Zemana Anti-Malware 2011

Plus w tym że oni lubią rozdawać licki więc będzie łatwiej ją zdobyć niż do hitmana
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Na moim kompie z Windows 10 mam zainstalowaną Zemanę AntiMalware. Włączyłam w niej ochronę w czasie rzeczywistym, oraz opartą na chmurze piaskownicę Pandora, ona nowe pliki przeważnie uznaje za zagrożenia. Ponadto Zemana AntiMalware wykryła u mnie pond 300 zagrożeń i doszłam do wniosku, że to FP, bo Emsisoft AntiMalware, oraz Malwarebytes Premium nigdy jakoś nie wykryły mi tak wielu wirusów.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10035
Reakcje/Polubienia
10676
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Na moim kompie z Windows 10 mam zainstalowaną Zemanę AntiMalware. Włączyłam w niej ochronę w czasie rzeczywistym, oraz opartą na chmurze piaskownicę Pandora, ona nowe pliki przeważnie uznaje za zagrożenia. Ponadto Zemana AntiMalware wykryła u mnie pond 300 zagrożeń i doszłam do wniosku, że to FP, bo Emsisoft AntiMalware, oraz Malwarebytes Premium nigdy jakoś nie wykryły mi tak wielu wirusów.

Joasiu naprawdę nie musisz w każdym temacie pisać co masz na laptopie Ty i Twoja mama. Wystarczy jak raz napiszesz w tym temacie:

https://programyzadarmo.net.pl/threads/wasze-zestawy-zabezpieczające.4/

Każdy z forumowiczów już wie jakie programy zabezpieczające masz zainstalowane a jak będzie się chciał dowiedzieć to zajrzy do powyższego tematu.

Adekwatnie istnieją też tematy dotyczące przeglądarek grafiki czy programów do pakowania itd i one służą do dzielenia się tym co mamy i mieliśmy.
Jak każdy będzie pisał w różnych miejscach co ma zainstalowane to zrobi się bałagan a tego nie chcemy. :winked
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Ok, to w temacie dotyczącym zabezpieczeń napiszę czym zabezpieczam lapka mojej Mamy... Trochę się rozpędziłam... Przepraszam.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10035
Reakcje/Polubienia
10676
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ok, to w temacie dotyczącym zabezpieczeń napiszę czym zabezpieczam lapka mojej Mamy... Trochę się rozpędziłam... Przepraszam.

Zabezpieczasz darmowym Avastem i zaporą Comodo. Zgadłem? :lupa
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Trochę wirusków z ostatnich dni i Zemanka świeci gołym tyłkiem:

OH87vB5.jpg


Równocześnie wynik innych skanerów: HitmanPro-26, Malwarebytes-25 wykrytych zagrożeń.
Zemana nie widziała nic złego m.in. w takich pliczkach (wyrywkowo):
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Oczywiście są też takie wykrywalne przez znikomą ilość skanerów:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Trzymanie Zemany to już chyba tylko dla sentymentalnych. Amen.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Trochę wirusków z ostatnich dni i Zemanka świeci gołym tyłkiem:

OH87vB5.jpg


Równocześnie wynik innych skanerów: HitmanPro-26, Malwarebytes-25 wykrytych zagrożeń.
Zemana nie widziała nic złego m.in. w takich pliczkach (wyrywkowo):
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Oczywiście są też takie wykrywalne przez znikomą ilość skanerów:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Trzymanie Zemany to już chyba tylko dla sentymentalnych. Amen.
Szkoda, program zapowiadał się dobrze :(
 
Do góry