Zmiany dotyczące reakcji na posty

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wprowadziliśmy na forum pewną modyfikację techniczną, która zmienia zasady reakcji na posty. Mianowicie od teraz większe znaczenie będą miały reakcje "lubię" i "nie lubię", które będą odpowiednio "dodawać lub "odejmować" punkty "polubień". Zmiana ta ma na celu większe docenienie osób, które pracują na rzecz forum i dodają promocje, nowe programy czy pomagają innym użytkownikom oraz oddzielenie postów związanych z tematyką forum od tych "luźnych"
Wszystkie pozostałe reakcje mają znaczenie neutralne i nie wpływają w żaden sposób na liczbę polubień. W związku z tą zmianą licznik "polubień" każdego użytkownika został pomniejszony o liczbę reakcji neutralnych otrzymanych do tej pory. :szef
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Proponowałbym ten news przykleić na jakiś czas na głównej, bo może mało kto zagląda do działu "Zmiany Zmiany"

Przeniosłem :) a tak na przyszłość to jak uważasz że coś będzie lepiej to przenoś, kasuj czy edytuj moje posty bo masz taką możliwość. Ja się z tego powodu nie obrażę :winked
Tylko podczas edycji zaznacz opcję "poinformuj autora" i napisz jak usuniesz żebym później nie latał po forum i szukał swojego posta :sarkazm
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
przenoś, kasuj czy edytuj moje posty bo masz taką możliwość. Ja się z tego powodu nie obrażę :winked
Ja wiem o tym, ale nie przypominaj mi, bo władza deprawuje i mogę się zapomnieć :kwiczy2
 
Do góry