Zmiany, zmiany, zmiany....

że białe tło można by zastąpić czymś innym...
Przyłączam się do postulatu tła, np. można by użyć kolorystyki poprzedniego forum, nie wiem jak innym ale mi bardzo odpowiadało użycie ciemnego niebieskiego na zewnątrz i jasnoniebieskiego dla tła tekstu.

W stylu Default przy białym tle opisy tematów, np. przejście do ostatniej strony są słabo widoczne.

Stare emotikonki były bardzo ładne więc szkoda z nich rezygnować.

Gdyby udało się umieścić mini-chat na stronie głównej jak w starej wersji forum, też byłoby świetnie. Myślę że więcej osób będzie wtedy korzystać z opcji Mini-Chat, bo jak jest ukryta w zakładce to będą zapominać, że jest taka opcja.
 
Ostatnia edycja:
OK, i nad tym będziemy działać, w sumie mnie też ta biel trochę strzela po patrzałkach
 
Przyłączam się do postulatu tła, np. można by użyć kolorystyki poprzedniego forum, nie wiem jak innym ale mi bardzo odpowiadało użycie ciemnego niebieskiego na zewnątrz i jasnoniebieskiego dla tła tekstu
+1
 
U mnie avatar i podpis są stare, same weszły przy konwersji Forum. Widzę, że jednak nie wszystkim powskakiwały.
Sprawa na później: "VIP Fąfel" dla mnie brzmiało bardziej swojsko i figlarnie niż : "Active Member". Trochę brzmi obco. :eek:
 
to też obrobimy i będzie po staremu :)
 
belki home i poniższa z szukajką mogły by dojeżdżać do góry strony i pozostać cały czas widoczne, a pozostała część strony się przesuwać.
 
teraz zmieniłem kolor w panelach bocznych, nie świeci już tak po oczach:)
 
Jeżeli komuś na androidzie źle wyświetla górną belkę tj. nie widzi alertów, nika, komunikatora itp. to powinien zmienić w swoim panelu styl z XenForo 2 na domyślny. U mnie dopiero po tym zabiegu Forum jest wyświetlane poprawnie. Generalnie uważam zmianę za bardzo dobrą, chociaż styl domyślny XenForo mi się niezbyt podoba.
Po zmianie na domyślny nadal mi wyświetl
Jeżeli komuś na androidzie źle wyświetla górną belkę tj. nie widzi alertów, nika, komunikatora itp. to powinien zmienić w swoim panelu styl z XenForo 2 na domyślny. U mnie dopiero po tym zabiegu Forum jest wyświetlane poprawnie. Generalnie uważam zmianę za bardzo dobrą, chociaż styl domyślny XenForo mi się niezbyt podoba.
Po zmianie na domyślny nadal mi źle wyświetla górną belkę .
 
Po zmianie na domyślny nadal mi źle wyświetla górną belkę .

To zależy też od przeglądarki. Na komputerze sprawdziłem na Vivaldim i Palemoon - jest dobrze. Na Globus Browser górna belka zasłania powiadomienia i umieszczone obok przyciski.

Przy okazji funkcja "Odpowiedz" załącza tylko tekst kolegi, któremu odpowiadamy. Nie załącza tekstu, który sam zacytował wewnątrz naszej odpowiedzi. Przydałaby się w związku z tym funkcja cytuj (obok "polub, raportuj, odpowiedz") pod postem.
 
Zróbmy w całości nagłówek strony w j. polskim. Bo część słów jest w angielskim po ustawieniu na polski.
 
Zróbmy w całości nagłówek strony w j. polskim. Bo część słów jest w angielskim po ustawieniu na polski.
Tak, ponieważ spolszczenie które pobrałem jest zrobione w 90 procentach ale nie jest porzucone na szczęście, powoli jest aktualizowane.
 
W Komunikatorze w jednym worku siedzi cała poczta. Zmiana w znajdujących się na dole "Opcjach wyświetlania" na tylko "Otrzymane przez... " lub "Rozpoczęte przez" i zatwierdzenie zmian w Ustaw opcje nie przynosi żadnego rezultatu, jeśli chodzi o wyświetlanie.
Przy okazji - przydałoby się coś w stylu starej funkcji "Oznacz jako ważne".
 
Jest coś takiego jak oznacz i są oznaczane.


Ze wszystkim sobie poradzimy tylko na zmiany potrzeba trochę czasu :)
 
Spoko. Po prostu powrzucamy Wam tutaj parę uwag, żebyście się nie nudzili przez kolejne 2 tygodnie... ;)
 
Back
Do góry