Zmiany, zmiany, zmiany....

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
W Flexile będzie chyba grubo. :) Z tego co widzę to Nowe Posty (póki co 6 ostatnich) są wreszcie na właściwym miejscu czyli pomiędzy Użytkownicy Online a Ostatnie Posty na Profilach i nie zajmują miejsca tak jak jest to teraz, jest ta przezroczysta belka która nie znika podczas przewijania, profil, Komunikator i Powiadomienia dostają ładne podświetlenie i nic nie znika po najechaniu tak jak ma to miejsce w XenPress, kolorystycznie wszytko jest ok. i nawet tych "żółtych" zaokrąglonych belek w tym stylu bym nie zmieniał, bo to wszytko ma naprawdę klasę. Jedyne co mi jakoś nie pasuje, to te
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Nie wiem jednak na co można by to zmienić, bo zepsuć całość takim jednym elementem jest łatwo. I nie chodzi tu też o to, żeby ten styl upodobnić do jakiegoś innego np. do "Default Style".
Może być naprawdę dobrze. :ok Ciekawe tylko ile to kosztowało? :dziękuę
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Przyciski FB, ciwerkacza i YT są, ale nie wiem gdzie trzeba podczepić link żeby to działało
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Poszukam w wolnej chwili.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
@Zeno , dodatków można wiele zainstalować, gdzieś przeczytałem że gość ma 99 dodatków i trochę muli jego forum ale do 99 to dużo nam brakuje.Ja z mobilnego przeglądania nie korzystam także dla mnie to lotto, ale jeśli komuś ma to ułatwić przeglądanie to czemu nie.:papież
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Później zainstaluję ten dodatek, podobno w przypadku dużych for dużo daje
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


a co do dodatku z konwersacjami to trzeba przebudować cache i będzie działał prawidłowo, później to zrobię jak będę wtyczkę instalował bo ta przebudowa cache'u trochę trwa.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W Flexile będzie chyba grubo. :) Z tego co widzę to Nowe Posty (póki co 6 ostatnich) są wreszcie na właściwym miejscu czyli pomiędzy Użytkownicy Online a Ostatnie Posty na Profilach i nie zajmują miejsca tak jak jest to teraz, jest ta przezroczysta belka która nie znika podczas przewijania, profil, Komunikator i Powiadomienia dostają ładne podświetlenie i nic nie znika po najechaniu tak jak ma to miejsce w XenPress, kolorystycznie wszytko jest ok. i nawet tych "żółtych" zaokrąglonych belek w tym stylu bym nie zmieniał, bo to wszytko ma naprawdę klasę. Jedyne co mi jakoś nie pasuje, to te
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Nie wiem jednak na co można by to zmienić, bo zepsuć całość takim jednym elementem jest łatwo. I nie chodzi tu też o to, żeby ten styl upodobnić do jakiegoś innego np. do "Default Style".
Może być naprawdę dobrze. :ok Ciekawe tylko ile to kosztowało? :dziękuę

Kwot nie zdradzamy bo w 100% pokrywamy je z własnych pieniędzy nie rekompensując sobie tego w żaden sposób umieszczaniem na forum reklam czy robieniem jakichś zbiórek. Oczywiście można zobaczyć ile kosztuje XF ale o pozostałych kwotach wiemy my i niech tak zostanie.
Jakiś czas temu parę osób wypowiedziało się na temat forum, że jest jakie jest i nic z niego nie będzie. Przyjąłem do wiadomości i jedziemy dalej.
Pieniądze to rzecz nabyta - są i później ich nie ma i na coś wydać je trzeba. :tancerz
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Al, w xenpress usuń nicka z bocznego panela, a dane z niego daj do belki, jak jest w xenforo, tak jest ekonomiczniej. Po co nick w belce i w panelu?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Al, w xenpress usuń nicka z bocznego panela, a dane z niego daj do belki, jak jest w xenforo, tak jest ekonomiczniej. Po co nick w belce i w panelu?

Póki co się za to nie wezmę bo to trzeba grzebać w kodzie. Nie wystarczy coś włączyć i koniec. W dodatku ze względu na inne osoby, które tego używają nie mogę tego usunąć bo jak się komuś nie spodoba to trzeba będzie wszystko od nowa przywracać. Ten styl jest praktycznie nieużywany i trochę szkoda czasu na grzebanie w nim.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Coś się strololololowało w wyszukiwarce po prawicy na górze, nie widać tekstu.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Póki co się za to nie wezmę bo to trzeba grzebać w kodzie. Nie wystarczy coś włączyć i koniec. W dodatku ze względu na inne osoby, które tego używają nie mogę tego usunąć bo jak się komuś nie spodoba to trzeba będzie wszystko od nowa przywracać. Ten styl jest praktycznie nieużywany i trochę szkoda czasu na grzebanie w nim.
Al, ja go używam. A chodzi by zrobić tak samo jak już jest w innym.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Al, ja go używam. A chodzi by zrobić tak samo jak już jest w innym.

Ja wiem, że używasz ale ja po prostu nie mam na tyle czasu żeby w tym grzebać i nie wiem co myślą o tej zmianie inni użytkownicy. Autor stylu tak wymyślił a tego nie można tak po prostu wyłączyć. Taki szczegół nie utrudnia korzystania z forum.

Coś się strololololowało w wyszukiwarce po prawicy na górze, nie widać tekstu.

Poprawiłem.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Codziennie po kilka godzin siedzę i coś próbuje bo jest kilka stylów i każdy ma jakieś uwagi. Widzę jedną możliwość:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


to jest kod źródłowy do tego stylu. Nie jest znowu jakiś długi bo trochę ponad 800 linijek. Spróbuj :comp
 
Do góry