Zniżka na ACDSee 14

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !
Zniżka na świetny program dla miłośników fotografii ACDSee 14

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 
A

Anonymous

Bym się skusił, ale nie mam jak na razie pieniędzy, by zakupić sobie tą aplikacje.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Neo napisał:
Bym się skusił, ale nie mam jak na razie pieniędzy, by zakupić sobie tą aplikacje.

To prawda mimo zniżki to jednak troszkę kosztuje trzeba jakiegoś darmowego zamiennika poszukać :)
Choć ten program to jeden z lepszych na rynku .
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Gdybym miał kupować do obróbki photo to zdecydowanie corel paint shop pro

Jako przeglądarka i prosty edytor to bardzo spodobał mi się ashampoo photo commander -> w wersji 8 można go bezproblemowo upolować. Aktualnie poluję na wersję 9 .....
 
A

Anonymous

Tadek59 napisał:
To prawda mimo zniżki to jednak troszkę kosztuje trzeba jakiegoś darmowego zamiennika poszukać :) Choć ten program to jeden z lepszych na rynku .

Tadek59 napisał:
To prawda mimo zniżki to jednak troszkę kosztuje trzeba jakiegoś darmowego zamiennika poszukać :) Choć ten program to jeden z lepszych na rynku .

Zgadza się jednak jest to 50$. :)
A co do tej aplikacji, to sam wiem, używałem tej aplikacji od wersji 3.0 co była kilka dobrych lat temu.
Teraz niestety już z niej nie korzystam, no chyba że kiedyś jak zakupię sobie lickę. :)
Aktualnie korzystam z aplikacji z wczorajszej promocji Ashampoo Photo Commander 9, jak na razie daje radę.
Choć nie jest to samo co ACDSee. :) Oczywiście jest darmowy odpowiednik IrfanView ale jakoś kiedyś ją zainstalowałem, i nie podoba mi się tak samo jak XnView. Może dlatego że jak jest dużej rozdzielczości zdjęcie, to na ekranie owe zdjęcie jest pomniejszone i widać schodki. :) Czego w ACDSee nie ma. A w APC 9 jeszcze tego nie zauważyłem. :) Ale może kiedyś, będę miał pieniądze to może zakupię daną aplikację. :)

P.S
A nie wiem czy przypadkiem ACDSee nie jest jednym z najlepszych aplikacji do przeglądania zdjęć, na rynku. :)
Bo tak dobrej aplikacji nie widziałem, nigdzie. ;)


Conti napisał:
Gdybym miał kupować do obróbki photo to zdecydowanie corel paint shop pro

Jako przeglądarka i prosty edytor to bardzo spodobał mi się ashampoo photo commander -> w wersji 8 można go bezproblemowo upolować. Aktualnie poluję na wersję 9 .....

Ashampoo Photo Commander 9 jest aktualnie w promocji, możesz go nabyć za 7,77$. :)
Jest tutaj w dziale, temat o tej zniżce, którą umieścił Tadek59
 
Do góry