Co czytamy dla odprężenia, wypoczynku

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
polecam trillery medyczne Tess Gerritsen, inteligentne i naprawde wciagaja, np. Mumia , Ogrod kosci itd.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35961
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
Wszystko tego pana - Graham Masterton -
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Jest m trakcie czytania cyklu Rizzoli/Isles Tess Geritsen - krwawe medyczne thrillery - polecam dla luboących takie klimaty. Z kolei dla zainteresowanych kośćmi i antropologią w służbie kryminalistyki - Kathy Reichs
 
A

Anonymous

Wszystk to co poda siostra przez autokar :D ostatnio : Andrzej Pilipiuk-"Wampir z m-3"
 
A

Anonymous

Fajna książka, którą przeczytałem w 2 wieczory - JOE HILL "ROGI". Tak na marginesie syn Stephena Kinga :)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
viper218 napisał:
...JOE HILL "ROGI". Tak na marginesie syn Stephena Kinga :)
I jak wrażenia, tzn. lepszy od Ojca czy na takim samym poziomie, czy może nie pisze tak dobrze jak ojciec?
 
A

Anonymous

Andy napisał:
viper218 napisał:
...JOE HILL "ROGI". Tak na marginesie syn Stephena Kinga :)
I jak wrażenia, tzn. lepszy od Ojca czy na takim samym poziomie, czy może nie pisze tak dobrze jak ojciec?
Ja czytałem poprzednią powieść Joe Hilla-"Pudełko w kształcie serca"-bardzo ciekawy horror porównywalny z lepszymi dziełami jego ojca,chociaż Stefan potrafi nie raz przynudzić :)
 
A

Anonymous

Syn pisze bardzo podobnie do dzieł ojca, ale tych wcześniejszych :) Takie jest przynajmniej moje odczucie :)
W żadnym wypadku nie żałuję ani wydanych pieniędzy ani poświęconego czasu :D
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Hornet napisał:
Ja czytałem poprzednią powieść Joe Hilla-"Pudełko w kształcie serca"-bardzo ciekawy horror porównywalny z lepszymi dziełami jego ojca,chociaż Stefan potrafi nie raz przynudzić :)
viper218 napisał:
Syn pisze bardzo podobnie do dzieł ojca, ale tych wcześniejszych :) Takie jest przynajmniej moje odczucie :)
W żadnym wypadku nie żałuję ani wydanych pieniędzy ani poświęconego czasu :D
Dzięki :)
Skoro tak w wolnej chwili przeczytam coś z jego książek.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Ja akurat czytam innego mistrza tego gatunku Graham Masterton "Drapieżcy"
 
A

Anonymous

Fajne 'lekkie' czytadło "Metro 2033", dziś wieczorem kończę i zaczynam "Metro 2034" :) - Dmitrij Głuchowski
 
A

Anonymous

Maxime Chattam-"Teoria Gai"-ciekawy thrillerek o zgubnych skutkach mieszania w genetyce seryjnych morderców :dziwak
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
William Bramley "Bogowie Edenu" ..ale czy ja wiem czy ktokolwiek się przy tym odpręży?
Daje pewien rodzaj odpoczynku ,ale po czasie -podobnie jak książka Jiddu Krishnamurti "Wolność od znanego"
I przemnóstwo innych...
Odprężeniem ma być wysiłek umysłu -nad materią...ale to moje zdanie
Pozdrawiam
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Ja dla odprężenia czytam Swiat seriali :D

A tak na serio, to bardzo lubię kryminały i fantastykę :)
 
A

Anonymous

Richard Kadrey-"Ponury Piaskun"-były zabójca Azazela :wariat pryska po 11 latach z piekła żeby wyrównać rachunki ze swoimi ziemskimi prześladowcami-loox rzeźnia na ulicach LA :pala
 
Do góry