Edycja pliku .rcc

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Poszukuję informacji, tutoriala na temat edycji pliku .rcc.
Nie wiem jakich narzędzi trzeba użyć, aby stał się edytowalny.
Za pomoc będę wdzięczny. Pozdrawiam
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Poszukuję informacji, tutoriala na temat edycji pliku .rcc.
Nie wiem jakich narzędzi trzeba użyć, aby stał się edytowalny.
Za pomoc będę wdzięczny. Pozdrawiam

Trochę mało informacji. Autodesk, Visual Studio używają takiego rozszerzenia. Do tego można je znaleźć czasem w niektórych grach.

Skąd go masz? Możesz ten plik gdzieś udostępnić?
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Dziękuję Ci za informację. Bez tutoriala się nie obejdzie, bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać.
Instrukcję ze strony przeczytałem, ale dalej ciemno !
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Dziękuję Ci za informację. Bez tutoriala się nie obejdzie, bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać.
Instrukcję ze strony przeczytałem, ale dalej ciemno !

1. Najpierw musisz pobrać archiwum:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2. Wypakowujesz i do nowo utworzonego folderu kopiujesz plik rcc
3. Będąc w folderze RccExtended z paska Eksploratora plików uruchamiasz konsolę CMD

0.jpeg

0c0c71574308bcbd7.jpeg


4. Gdy konsola się pojawi wpisujesz/wklejasz komendę rcc --reverse
5. Program sam wykryje plik rcc i go rozpakuje
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dziękuję Ci serdecznie za pomoc. Kilka lat szukałem rozwiązania tego tematu, a tu nagle Ty i praktycznie w 15 minut temat załatwiony.
Nigdy bym na to rozwiązanie nie wpadł.
Życzę dużo zdrowia i pomyślności.
PS.
Mam jeszcze jeden nierozwiązany problem od dłuższego czasu, ale to w następnym poście.
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Witaj po raz kolejny!
Wziąłem się za tłumaczenie programu PassFab Screen Recorder v.1.3.4. Przetłumaczyłem wszystkie pliki, przekopiowałem je do katalogu głównego programu i ku mojemu zdziwieniu po otwarciu programu tylko niewielka ilość zapisów jest po polsku. Przesyłam Ci te pliki i proszę spojrzyj na nie i podpowiedz mi jaki robię błąd. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Witaj po raz kolejny!
Wziąłem się za tłumaczenie programu PassFab Screen Recorder v.1.3.4. Przetłumaczyłem wszystkie pliki, przekopiowałem je do katalogu głównego programu i ku mojemu zdziwieniu po otwarciu programu tylko niewielka ilość zapisów jest po polsku. Przesyłam Ci te pliki i proszę spojrzyj na nie i podpowiedz mi jaki robię błąd. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Jestem na urlopie i niezbyt mam czas, ale zainstalowałem na szybko ten program. I u mnie on w ogóle nie reaguje na zmianę języka. Ustawiłem na francuski a pokazuje nadal angielski, z innymi językami tak samo

0.jpeg

Może podeślij przetłumaczone pliki do producenta i on sam je dołączy do programu?
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Dzięki za informację. Faktycznie program przy zmianie języka na jakikolwiek z otwierających się w zakładce język, nie wszystkie wpisy otwiera w danym języku (wymieszane z j. angielskim). Nie wiem co jest powodem takiego zachowania - będę jeszcze próbował.
Nigdy nie wysyłałem plików do producenta i nawet nie wiem jak to zrobić. Może Ty masz doświadczenie jak to zrobić - to proszę zrób to.
Pozdrawiam i życzę przyjemnego wypoczynku.
PS. Kiedy będziesz już po urlopie, bo nie chcę Ci zawracać głowy podczas wypoczynku ?
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Witaj ponownie - jak minął urlop ?
Jak znajdziesz czas prosiłbym o pomoc w edycji pliku .lng. Już raz mi pomogłeś za co jestem Ci bardzo wdzięczny. Poszerzyłeś moje horyzonty.
Chciałbym Ci się jakoś odwdzięczyć - może miałbym Ci coś do zaoferowania. Tym bardziej, że będę chciał jeszcze w paru tematach zwrócić się do Ciebie o pomoc.
Oto link do pliku .lng :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Witaj ponownie - jak minął urlop ?
Jak znajdziesz czas prosiłbym o pomoc w edycji pliku .lng. Już raz mi pomogłeś za co jestem Ci bardzo wdzięczny. Poszerzyłeś moje horyzonty.
Chciałbym Ci się jakoś odwdzięczyć - może miałbym Ci coś do zaoferowania. Tym bardziej, że będę chciał jeszcze w paru tematach zwrócić się do Ciebie o pomoc.
Oto link do pliku .lng :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Producent Niubi Partition Editor sam udostępnia plik do tłumaczenia w formacie txt. Potem robią konwersję do formatu zawartego w programie. Wystarczy więc jak pobierzesz plik z poniższej strony i odeślesz na podanego emaila ;)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

P. S. PassFab Screen Recorder zajmę się w wolnej chwili
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Witaj!
Dziękuję za kolejne wskazówki dot. Niubi
Wykonałem jak pisałeś. Przesłałem tłumaczenie na adres Support Niubi. Zobaczę jak to poleci dalej.
Przesyłam i Tobie - przejrzyj czy zrobiłem to OK.
Bardzo mnie cieszy współpraca z Tobą, bo odkrywasz przede mną nowe możliwości.
Pozdrawiam
 
Do góry