HD Cleaner czyści ustawienia wtyczek

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
nieodpowiedzialne eksperymenty
A co w nich nieodpowiedzialnego? Głowy mi nie urwało, a bez eksperymentów, to ludzie żyliby nadal w jaskiniach :p
Przynajmniej czegoś się dowiedziałam. Miałam jednak nadzieję, że ktoś tutaj lepiej zna ten cleaner i doradzi, jak go używać, żeby nie robił takich szkód
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Testuj sobie co chcesz tylko zainstaluj najpierw jakiegoś Shadow defendera albo rollback rx, będzie później trochę mniej naprawiania.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Sprawdź poniższą wtyczkę
No to właśnie była ta wtyczka. Działała przez jakiś czas, po czym umarła i jak klikałam w ikonkę, to pokazywał się tylko mały, pusty kwadracik zamiast opcji czyszczenia
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2255
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
Nowa NeverEnding Story. Więcej eksperymentów :szydera
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- jeśli to są te ustawienia wtyczek, wtedy to opcja usuwania Cookies/Supercookies odpowiadałaby za owe szkody. Czy ktoś może potwierdzić, że widoczne na zrzucie opcje odpowiadają za te ustawienia wtyczek?
Napisz do producenta programu, pewnie będzie wiedział.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Napisz do producenta programu, pewnie będzie wiedział
Czyli nie wiesz? :(
Z drugiej strony faktycznie należałoby to zgłosić producentowi, bo przy ustawieniu domyślnym program nie powinien czegoś takiego czyścić. To powinno być w czyszczeniu zaawansowanym
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
bo u mnie nie było tego problemu
A używasz w ogóle którejś z wymienionych wtyczek? Problem nie dotyczy każdego rozszerzenia, tylko niektórych. Usuwa style ze Stylish oraz ustawienia Checker Plus for Gmail i strony zapisane przez Freeztab, a np. uBlocka nie rusza
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
A używasz w ogóle którejś z wymienionych wtyczek? Problem nie dotyczy każdego rozszerzenia, tylko niektórych. Usuwa style ze Stylish oraz ustawienia Checker Plus for Gmail i strony zapisane przez Freeztab, a np. uBlocka nie rusza
Skoro usuwa to zrób tak jak już wcześniej pisałem czyli napisz do producenta, opisz problem + wtyczki które posiadasz.
 
Do góry