Konkurs / Giveaway - Zgarnij licencję do Kerish PC Doctor 2024 !! ZAKOŃCZONY!

Status
Zamknięty.

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Witam , chętnie skorzystam z Kerish Doctor zainstaluje program na laptopie z pracy . Co do programu to polecam kiedyś gościł u mnie , od dłuższego czasu używam podobny który nie długo się kończy , dziękuje za konkurs.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Super produkt. Mam go od chyba pierwszej wersji. W marcu kończy mi się licka pełnej wersji więc 3 letnią kontynuacja to byłby extra prezent.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam
Różne zawirowania związane ze sprzętem i systemami sprawiły, że Kerish u mnie już nie zagościł. Znam kilkanaście programów do optymalizacji, ale Kerish był najbardziej wszechstronny i zawierał najwięcej przydatnych narzędzi. Nie zepsuł też niczego, co zdarzyło mi się z innymi aplikacjami. Dodatkowo jest często aktualizowany. Bardzo chętnie przygarnąłbym go ponownie na swój laptop. Dziękuję za konkurs i życzę wszystkim powodzenia
 

acronis

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję za możliwość zdobycia licencji. Kerish Doctor jest dobrym programem do optymalizacji komputera.
To NR 1 w rankingu.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Witam. Korzystałem kiedyś z tego programu. Ja ze swoim komputerem sobie radzę. Natomiast komputer żony woła o pomoc. Dlatego cieszę się że jest możliwość wzięcia udziału w konkursie. Podziękowania dla @sheriff i sponsora ; firmy Kerish.
 

John Doe

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję za konkurs.Program jest wyjątkowo dobry,miałem przez trzy lata.Radość z udziału w konkursie jest tym większa,że powrót do tego programu to wdzięczność dla twórców za naprawdę bardzo dobry program.Z nadzieją na licencję.Pozdrawiam.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Dziękuję za konrkus Kerish PC Doctor, żaden program inny go nie zastąpi, myślę że być może wygram. Jest to jeden z najlepszych programów do optymalizacji systemu.
Pozdrawiam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25264
Miasto
Trololololo
Wskakuję również do konkursu :) Program działa ok, jeszcze nic nie zepsuł, ma dużo opcji więc łatwiej można pogrzebać w systemie. Cały czas jest rozwijany a nawet gada po Polsku :klawik. Działa ręcznie jak i można ustawić automatyczne działanie :ok
Kerish PC Doctor zoptymalizuje system, podpowie co ustawić a co wyłączyć wyczyści pliki śmieci oraz rejestr a nawet zoptymalizuje dysk (defragmentacja).
W mojej opinii jest tak samo dobry jak węgiel z Kazachstanu :klawik który kupuję i polecam. Kerish PC Doctor jest made in Kazachstan :klawik

Mam licencję z jakiegoś wcześniejszego konkursu mniej więcej na 2 lata ale co 3 lata to nie dwa :klawik a jak wygram to pewnie trafi na innego lapka.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Program cenię za to że robi swoje prawie idealnie i nic przy tym nie "psuje" z tym że ja go używam jako sterowany "ręcznie"... dba wtedy o dobrą kondycję komputera.Super program dla początkujących jak i dla bardziej kumatych :).Gdy nie załapię się na lickę nie ma tragedii bo obecnie jeszcze mam-myślałem o laptopie dla syna ale tylko wtedy, gdyby coś zbywało :). Dzięki za konkurs-pozdrawiam.
 

Robjan

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Dziękuję administratorom PZD za zorganizowanie konkursu na program Kerish PC Doctor 4.95 a twórcom programu za wykonanie wspaniałej pracy i chęci podzielenia się jej efektami z innymi osobami. Cieszę się z możliwości wzięcia udziału w tym konkursie, ponieważ program ten zawiera znaczące ulepszenia w stosunku do poprzednich wersji oraz dodano w nim szereg nowych funkcji. Wreszcie będę miał możliwość utworzenia wersji przenośnej programu na dysku USB, skorzystania z ulepszonego systemu wykrywania awarii oraz wyłączać komputer przez timer.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Program Kerish Doctor znam od kilku lat i cenię sobie jego działanie. Program łatwy w użyciu, nic nie popsuł więc chętnie przygarnę licencję. Obecnie przejściowo korzystam z Wise Care 365 ale chętnie przesiądę się z powrotem na Kerish Doctor. Dziękuję organizatorom za konkurs i życzę wszystkim uczestnikom powodzenia.
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
224
Reakcje/Polubienia
56
Testuje ten program od 2 lat "Kerish Doctor" wersja 4.95 trochę przesadzili z opcjami temperatury podzespołów, różnie wskazuje raz wysoko raz mało. ogólnie ok. Przydała by się opcja defragmentacji rejestru i zapisu podstawowych ustawień Kerish Doctora np. wszystko działa ustawia opcje wyjścia itp. Chętnie skorzystam z dalszej opcji testowania. Program podobny do Glary Utilities w nowej wersji. Ciekawie jak potoczy się dalsza rywalizacja.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Przede wszystkim wielkie dzięki dla sheriff za organizację zacnego konkursu:hi. Kerish Doctor to program znany wszystkim(?) forumowiczom. Kompleksowa pomoc w różnych sytuacjach. Korzystałem już i mogłem sprawdzić to osobiście. Język polski ułatwia korzystanie. Program może działać w tle. To tylko kilka zalet. No i jeszcze jedna ważna rzecz. Nie spotkałem się z przypadkiem problemów związanych z jego działaniem. Dlatego polecam zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom oraz zgłaszam udział w konkursie.
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Witam! Nie mam szczęścia w tego typu konkursach, nigdy niczego nie wygrałem, a i teraz pewnie się nie uda, ale zgłaszam się... Program super (czytam opinie!), fajnie byłoby wygrać takie cacko, ale to zapewne tylko marzenia... Pozdrawiam!
 

Jack3

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Listopad 2016
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Doskonały program wielokrotnie ratujacy system przed awarią. Ciągle nadzoruje komputer i ułatwia pracę systemowi .Jego praca to spokojny sen użytkownika. Program idealnie wpisuje się w system i poprawia jego parametry.Inne niby podobne programy a pozostają w tyle po czasie psując system. Program na medal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry