Konkurs / Giveaway - Zgarnij licencję do Kerish PC Doctor 2024 !! ZAKOŃCZONY!

Status
Zamknięty.

romek501

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudnia 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Program bardzo dobry i sprawdził się. Kiedyś wygrałem lecz licencja się skończyła. Jeśli jest możliwość wygrania takiego programu to zgłaszam udział. Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie.
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Dlaczego chcę przygarnąć licencję na Kerish PC Doctor 2024?
Bo to dobry program do optymalizacji i konserwacji systemu, bo korzystam z niego już od kilku lat i znam jego możliwości, a przede wszystkim - bo tym samym za darmochę przedłużę sobie obecną licencję na niego. :przeszcz

Dzięki @sheriff za konkurs
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Spróbuję swojego szczęścia w konkursie. Z Kerish Doctora korzystam już od dłuższego czasu. Chyba od pierwszego konkursu na PZD i nie mam do niego zastrzeżeń. Może nie jestem typowym użytkownikiem tego programu bo rzadko używam go do czyszczenia a bardziej korzystam z mnogości dodatkowych funkcji jakie oferuje. Z jego pomocą usuwam nieużywane rozszerzenia do przeglądarek, przeszukuje komputer w poszukiwaniu konkretnych plików a także odzyskuje usunięte wcześniej pliki. Często korzystam z opcji aktualizacji oprogramowania, optymalizacji autostartu, ustawienia menu kontekstowego czy niszczenia plików. Przydatne jest także możliwość sprawdzenia podzespołów komputera czy monitorowania aktywności sieciowej.

Kerish tak naprawdę jest kombajnem, który optymalizuje pracę komputera, dba o kwestie bezpieczeństwa i prywatności, dostarcza potrzebnych informacji o podzespołach i oprogramowaniu i ułatwia pracę i rozrywkę.

Dziękuję za możliwość wygrania tego programu :dziękuję i życzę powodzenia pozostałym startującym :francuz
 

maria51

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2014
Posty
8
Reakcje/Polubienia
14
Miasto
Kraków
Witam. Program Kerish PC Doctor to program który by każdy chciałby mieć jest bardzo dobrym programem do zadań specjalnych dla komputera robi to co powinien robić. Chcę wziąć udział w konkursie.
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Dzięki temu wspaniałemu forum już parę razy mogłem skorzystać z pakietu Kerish. Program Kerish PC Doctor to pakiet który warto mieć na swoim pokładzie, choć w sumie rzadko korzystam, to raz na jakiś czas zdarzają się sytuacje gdzie elementy składowe ratują tyłek. Tak jak backup i ochrona, tak pakiet narzędziowy to must have na każdym sprzęcie. Bardzo dziękuje @sheriff za konkurs.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Na wstępnie dzięki za konkurs na ten zacny programik. Dawno temu Glary Utilities Pro był moim faworytem jeśli chodzi o optymalizację i czyszczenie, ale to się zmieniło odkąd pierwszy raz przetestowałem Kerisha. Próbowałem też jv16 PowerTools, ale jakoś nie mogę się przekonać. Za kilka miesięcy wygaśnie moja licencja na Kerisha, więc odnowienie licencji na kolejne 3 lata byłoby bardzo miłym prezentem.

'rzutem na taśmę' dołączam do konkursu.
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Dzięki za konkurs i za kluczyk :dziękuję Serdecznie pozdrawiam i gratuluję pozostałym beneficjentom konkursu :)
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Bardzo Dziękuję za wygranie tak wspaniałego programu. Pozdrawiam milutko wszystkich graczy którzy wygrali ten program, oraz organizatora tego konkursu.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Również dziękuję za klucz. Już aktywowany. :dziękuję
 

romek501

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudnia 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję za kluczyk gratuluję innym którzy również wygrali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry