Konkurs / Giveaway - Zgarnij licencję do Kerish PC Doctor 2024 !! ZAKOŃCZONY!

Status
Zamknięty.

tentel_ventel

Wygadany
Dołączył
20 Listopad 2015
Posty
94
Reakcje/Polubienia
132
I've been using the program for a long time. I have tried many similar “combines” and in my opinion it is perhaps one of the best in this software segment. It is absolutely safe for the system, it does its job perfectly, cleaning out unnecessary garbage and correcting detected errors (problems). The system works with maximum performance, quickly, without failures, like a Swiss watch.
Kerish Doctor, "with his eyes closed", gives a powerful “kick in the ass” to programs with similar functionality.
1. Speed\technical quality of work.
2. “Softness” of working with the system, so that even an inexperienced user must “try” very hard to mess up something in the OS when working with the program.
3. Really visible effect of optimizations.
4. A huge number of tools for customizing and optimizing the OS to suit the needs of any user.

*** The program pleased me.
Very convenient and intuitive interface.
And that it works almost without the user's attention.
Installed, configured and rejoice, only sometimes it gives useful advice.
Lightweight does not load the PC.
An excellent optimizer.
I recommend to everyone.
 
Ostatnia edycja:

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Program który jest całkiem dobry. Uzywam na jednym z komputerów. Polecam niezdecydowanym.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Jako że data zakończenia konkursu zbliża się wielkimi krokami to i ja dołączę do grona konkursowiczów. A dlaczego? Ponieważ opisany program jest jednym z lepszych programów czyszcząco-zabezpieczającycch i swoją renomę potwierdza w działaniu, więc komentarz zbędny. Przydałby mi się do zastosowania na jednej z maszyn które posiadam.

Thanks @sheriff
 

Jarlo

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Listopad 2014
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Hello!!
Jakiś czas temu byłem szczęśliwym posiadaczem rocznej licencji tego wspaniałego programu, dzieki czemu miałam okazję przekonać się jak potężny skrywa potencjał...
Kerish Doctor to zdecydowanie lider spośród programów tego typu, z jakimi do tej pory miałem styczność ...
Dla mnie Kerish Doctor to absolutny (Must have!) i było by mi niezmiernie miło gdyby udało się wygrać licencję...
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Ogłoszenia parafialne :papież

Nagród nie zabraknie dla nikogo kto się zgłosił do konkursu to po pierwsze. Po drugie rekomendacja moja jest taka że sam go używam praktycznie od początku jak ten program się pojawił u nas na forum. Program jest naprawdę świetny dzięki niemu mój komputer działa idealnie.
Po trzecie czas konkursu nieubłaganie mija więc kto ma chęć zdobyć ten kombajn powinien niezwłocznie się zgłosić do konkursu bo naprawdę warto i taka okazja zdobyć licencję trzyletnią może się szybko nie powtórzyć. Jeśli chętnych będzie mniej jak nagród nie będzie losowania a po prostu wyślę nagrody wszystkim którzy się wpisali do konkursu i którzy przestrzegali zasad konkursu.

To wszystko co miałem do przekazania miłego dnia wam życzę
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam. Program Kerish Doctor używam od bardzo dawna , to program który jest bardzo dobry zapewnia ochronę komputera, czyści ze śmieci i wiele więcej robi co trzeba. Pragnę wziąć udział w tak wspaniałym konkursie z nadzieją że może mi się uda wygrać ten program. Pozdrawiam wszystkich udziałowców tego konkursu.

 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Nie miałem okazji przez dłuższy czas używać doktorka. Jeszcze nie mam wyrobionej opinii o tym programie. Po przeczytaniu poprzednich postów, {nie wszystkich, ale kilka, na chybił trafił, nie dotyczy to prezentacji programu...to przeczytałem dokładnie) postanowiłem wziąć udział w konkursie. Dzięki za konkursik, powodzenia wszystkim. :)
 

mjcn19

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2019
Posty
2
Reakcje/Polubienia
4
I want to win simply because I need it to fully optimize my pc by removing errors and make my pc run more smoothly.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Kerish Doctor znam i używam od wielu, wielu lat. Szybciej zainstaluje go niż program antywirusowy w nowym komputerze. To jest prawdziwy kombajn jeśli chodzi o konserwację i optymalizację komputera. Jeden z nielicznych programów, który nie psuje czegoś pod maską tak jak inne optymalizatory.

Najbardziej cenię sobie ten program za wyszukiwanie nowych wersji programów i sterowników zainstalowanych w komputerze.

Warto mieć ten program dlatego biorę udział w konkursie :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
dzięki @sheriff za możliwość ubiegania się o licencję…
w jednym z poprzednich konkursów wygrałem licencję, oddałem najbliższej mi osobie… :buziak
program znam, przez jakiś czas korzystałem; tak jak większość uważam jako jeden z najlepszych do konserwacji, czyszczenia i zabezpieczenia komputerów…
fantastyczne jest to, że po raz kolejny forum dostało do rozdysponowania wśród członków tak sporą ilość licencji jak również to, że jest ktoś, kto zorganizował i spiął do kupy całe to przedsięwzięcie…
 
Ostatnia edycja:

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Kerish Doktor używam od 8 lat ,ale ten szybko leci, jest to bardzo dobry program do optymalizacji windows fantastycznie usuwa niepotrzebny syf z systemu poprawiając jego stabilność i bezpieczeństwo. Uważa że jest to jeden z tych programów .które muszę mieć.
Dziękuję za kolejny super konkurs.
 

jack39

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Witam doskonały program do codziennej obsługi systemu windows . Wspiera jego pracę i pozwala używać komputera bez obawy . Wszelkie problemy naprawia od ręki i przyspiesza działanie systemu jak i Internetu. Program na medal . Kerish wyróżnia na tle innych aplikacji co w czasie psują system niż go odświeżają. Ta aplikacja pozwala odsuwa troski właściciela o stan systemu. Zawsze ulepszany co jakiś czas dodawane nowości wspierające użytkownika.
 

mrsurfer77

Świeżak
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
1
Witam Serdecznie dziękuję za zorganizowanie konkursu Kerish Pc Doctor. Program używam na co dzień na moim komputerze.
Ponieważ kończy mi się licencja na ten program bardzo bym chciał wygrać licencję w konkursie i cieszyć się dalej z super programu do optymalizacji komputera .Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Kerish Doctora używam od kilku lat i uważam go za najlepszy program w tej kategorii. Z uwagi na to, że nie jestem biegły w komputerach to najbardziej pasuje mi to, że automatycznie naprawia błędy systemowe, usuwa luki i czyści komputer z wszelakich śmieci. Gdyby nie te zalety to częściej musiałbym resetować i od nowa wgrywać system. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w Konkursie, może i tym razem uda się wygrać licencję i mieć zapewniony spokój na kolejne trzy lata?
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Ogłoszenia parafialne :papież

A więc tak na wstępie chcę powiadomić że konkurs zbliża się do końca i jeśli ktoś nie wziął jeszcze w nim udziału ma ostatnio szansę by się wpisać i otrzymasz nagrodę w konkursie. Nagród jest więcej jak uczestników więc nie będzie losowania a po prostu rozdam nagrodę wszystkim którzy się zapisali i spełnili warunki konkursu .
 
Status
Zamknięty.
Do góry