KONKURS - MAILBIRD PRO Lifetime

Po utracie wszelkiej wiary przy eMclient, zainstalowałem Mailbird.
Ten ptaszek nie zawodzi - załączniki wreszcie trafiają do odbiorcy a samo użytkowanie to czysta przyjemność.
Z radością przywitałem zmiany od v2, a potem było tylko lepiej.
Support też na +, szybko odpisują i nie bagatelizują zgłoszeń.
Jestem na TAK.
 
Thanks for the Giveaway.
Mailbird - fast email client with an accessible interface.
We have Mailbird feature - a special feature "Applications" which, in essence, is a set of common sites of Internet services, which are open in the program window for easy interaction with your mail client. So there are several applications from the developer, which add additional functionality to the program (for example, a contact manager, or search for investments).
 
Andyxa, rewelka konkursidło!

Jakoś sceptycznie podchodziłem to tego klienta poczty, tym bardziej, że na co dzień korzystam ze sprawdzonego dla mnie od lat rozwiązania - niebywale lekkiego i bardzo szybkiego...

Niemniej po kupnie nowego laptopa jestem otwarty na zmiany - również w tej materii. Przyzwyczajenia nie powinny brać góry ;) Ściągnąłem więc konkursowego Mailbird'a, aktywowałem testową licencję Pro i co widzę? Po pierwsze program prezentuje się bardzo przejrzyście. Ustawienia zorganizowane w bardzo czytelny sposób. Po drugie - integracja z kalendarzem Google, Dropbox'em - bardzo wygodne rozwiązanie dla korzystających z jeszcze kilku innych aplikacji, jak Evernote.

Cóż, szanse zapewne będą maleć wraz z ilością przystępujących do tego konkursu, ale powalczyć trzeba :) Tak zatem życzę powodzenia wszystkim uczestnikom, w tym sobie również spoko>
 
Cześć,
Ja również chciałbym wygrać ten program. Nie korzystałem z niego wcześniej ale przestudiowałem z zainteresowaniem kilka jego recenzji i wypada niezwykle obiecująco. Tym samym byłby świetnym kandydatem na mój system.

Ustawiam się zatem do konkursu, pomniejszając szanse reszcie chętnych z zwiększając minimalnie swoje :D

Pozdro!
 
Bardzo wiele dobrego slyszalam o tym programie. Mialabym dla niego robote na moim komputerze do odslugi moich kilku kont pocztowych. Bardzo jestem wdzieczna za ten konkurs.
 
Fajny program pocztowy. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs, Obsługa wielu kont pocztowych. Startuje do konkursu ponieważ wersja ograniczona posiada max 3 konta a ja mam trochę więcej.
 
Bardzo dobry, przejrzysty klient poczty. Jeden z lepszych jakie znam. Chętnie biorę udział w konkursie. We wcześniejszych konkursach się nie udało - może teraz się uda.
 
Thank you for this opportunity.

MailBird is a good email client which provides simple and excellent solution for managing your emails for windows users. Simple GUI, ability to add opensource apps and ease of use are some of it's advantages.
 
Thanks for the giveaway.

I want to win the Mailbird license as it is a one of the best and trustworthy email clients and support multiple accounts.
 
Dziękuję za ten konkurs.
Mam nadzieję, że uda mi się wygrać ten świetny program pocztowy zwany The Outlook Killer. Sama nazwa mówi wszystko. Na nowy komputer byłby idealny.
 
Dziękuję za kolejny dobry konkurs . Do tej pory programy z których korzystałem mnie nie satysfakcjonowały . Z racji że kilka kont mam to przy pomocy MAILBIRD PRO moją pocztę bym ogarną. Proszę mnie liczyć w konkursie , a pozostałym życzę powodzenia zwłaszcza mi :zaciesz
 
Its a great program to check all emails in one place.
Great user interface and very easy to use program.
Thanks for the competition
 
Wycofuję się z konkursu!
 
Thanks for the giveaway! I want to win a license for this software in order to register my trial of Mailbird and thus to be able to add more accounts to be updated within this software. Count me in please. :dziękuję
 
Bardzo fajny program do obsługi poczty z wieloma ciekawymi funkcjami, zupełnie różny od np. Thunderbirda. Fajnie byłoby wygrać licencje akurat na imieniny. ;)
 
Back
Do góry