Putdrive.com

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36156
Reakcje/Polubienia
25284
Miasto
Trololololo
Putdrive.com-.jpg


Dostęp do załadownych plików jest na ozibox patrzymy na screen i z lewicy mamy ozibox, klikamy na to i tam mamy pliki, ponownie klikamy wybieramy plik i pobieramy.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
łeee nie mają chomika .....
patrząc na opłaty późniejsze to rapideo wychodzi taniej i bez limitów czasowych ale bez torrenta
co oczywiście nie umniejsza darmowych 100GB .... :piwko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36156
Reakcje/Polubienia
25284
Miasto
Trololololo
spoko spoko to nowa usługa i w sumie jedyna w swoim rodzaju.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Czy to czasami nie jest coś w rodzaju pliczka?, że później straszą sądami itp.Czy te 100GB przestrzeni zostaje mi na stałe za darmo?
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Dzięki @OXYGEN THIEF za info o za***istej promocji :wariat

A właściwie to z tą chmurą, to jak w końcu dokładniej jest? Dostajemy 100 GB w chmurze na 45 dni trwania promocji i potem kasują np nasze kopie zapasowe jeśli nie wykupimy u nich abonamentu, czy to 100 GB jest dalej do naszej dyspozycji?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36156
Reakcje/Polubienia
25284
Miasto
Trololololo
to nie dziala tak jak te Polskie ścierwo naciągajace ludzi, Putdrive działa podobnie jak rapideo + kilka dodatków.Tu dostajesz 100GB transferu do wykorzystania na 45 dni za darmo i dopiero potem jak chcesz to możesz dokupić nowy (jakby te 100GB skończyło ci się).

Putdrive przydatne jest dla ludzi co ściągają z różnych serwisów hostingowych, chcą pobierać z pełną prędkością w jednym miejscu.To samo dotyczy torrentów.

@ Ponury Rumcajs dostajesz 100GB transferu na 45 dni, chmura 100GB na ozibox zostaje, nie wyczytałem nic o tym aby to też było limitowane.Na ich fakbuku tyż piszą że transfer jest tylko na 45 dzionków, a i ta usługa istnieje dopiero do kilku dni.
 

sigma

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
108
Reakcje/Polubienia
2
Wszystko bardzo pięknie wygląda na papierze. Mnie nie udało się nawet zarejestrować, ponieważ nie raczyli mi przysłać kodu rejestracyjnego na maila !!! :papież
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36156
Reakcje/Polubienia
25284
Miasto
Trololololo
sprawdź spam, ja kod dostałem po kilku sekundach.Ewentualnie zmień skrzynkę.
 
A

Anonymous

Spokojnie, poczekaj jeszcze troszkę, może dostaniesz go za chwilę, zobacz w spamie. A jak nie to spróbuj zarejestrować się ponownie, możesz zarejestrować się nawet na koszmail, tam mail dochodzi od razu
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36156
Reakcje/Polubienia
25284
Miasto
Trololololo
jakby ktoś potrzebował klienta do synchronizacji OziBox'a to znajdziecie go tu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Kiciulek

Świeżak
Dołączył
17 Grudnia 2012
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
świetna promocja, nawet za sam fakt oziboxa toć to 100GB, super! szkoda, że tego transferu nie można rozłożyć sobie na dłużej.. bo w 2-3 miechy to na pewno nie wykorzystam..
Wie ktoś jaki jest limit wielkości plików?
 
A

Anonymous

Nie ma limitu wielkości plików, przynajmniej nigdzie tego nie wyczytałam
 

sigma

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
108
Reakcje/Polubienia
2
Kod po godzinie wreszcie przyszedł, wygląda na to, że wszystko jest ok. Ostatnio po awarii chrzanionego Windowsa, dla bezpieczeństwa, wszystko namiętnie wysyłam na chomika. Jak już wszystko prześlę to administrator :hippie pewnie zlikwiduje mi konto więc putdrive będzie dobrą alternatywą. hej
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Czy tam nie ma jakiś haczyków jak jest to w przypadku servisu pliczek?.Czy za miesiąc czy ileś tam czasu nie będą przychodzić e-male aby za to płacić? Czy te 100GB jest na stałe czy wraz z wykorzystaniem limitów ściągania nie będzie można korzystać z chmury.I na koniec : czy to jest coś w rodzaju umowy, podając e-mail nie podpisujemy jakiegoś "syfu" czy haczyka.Piszę to bo mój kumpel wszedł w takie gów.... nie przeczytał dokładnie regulaminu, wykorzysytał limit a nie wypowiedział tzw.umowy.Teraz go wkórwia....wysyłają grośby itd.Proszę o odpowiedź i dziękuję.Wystarczą dwa słowa NIE MA SYFU !!! I WCHODZĘ W TO
Pozdrawiam.
 
Do góry