Putdrive.com

A

Anonymous

Wszystko jest OK, ale jak się obawiasz, to przejrzyj dokładnie regulamin serwisu.

Czy te 100GB jest na stałe czy wraz z wykorzystaniem limitów ściągania nie będzie można korzystać z chmury

Kilka postów wyżej jest napisane, że chmura zostaje
 

woytek007

Wygadany
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
72
Reakcje/Polubienia
0
Wkleiłem linki dałem ok i mam komunikat "file is in queue" i nic się nie ściąga. Coś źle robię?
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
ja teraz też tak ma, pisze że plik jest w kolejce. Chociaż ściągałem z tego w południe i szło jak bajka. Nie wiem pewnie serwery przeciążone :co jest?
 
A

Anonymous

Musisz dodać link, wcisnąć next, a następnie start putting, później czekasz
 

woytek007

Wygadany
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
72
Reakcje/Polubienia
0
Czekam już jakieś pół godziny. Chyba za dużo ludzi z tego korzysta. :D
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
woytek007 napisał:
Wkleiłem linki dałem ok i mam komunikat "file is in queue" i nic się nie ściąga. Coś źle robię?
U mnie też póki co pisze "file is in queue" lub nawet i przy pewnych linkach "Downloading" ale nie ściągnęło mi jeszcze ani megabajta. Wydaje mi się, że mają przeciążone serwery i po prostu nie wyrabiają z pobieraniem, bo jak tyle transferu za free rozdali i tyle ludu się na raz rzuciło to nic dziwnego, że trochę się "zapchało" :wariat Cierpliwości więc :papież
Ogólnie bardzo dobrze zapowiada się ten serwis, bardzo ciekawy mieli pomysł. To jest po prostu praktyczne i chmura też jest super. W sam raz na szyfrowane kopie zapasowe :)
Jestem tylko ciekaw jak to będzie z pobieraniem z chmury gdy skończy promocyjny transfer, tzn. czy to będzie wyglądało tak jak np na 4shared (że będzie się dało pobrać ale nie z maksymalną szybkością) czy może tak jak na chomiku (że nie masz transferu aby pobrać to nie pobierzesz).
 
A

Anonymous

Dokładne, to chyba przez serwery, na chwilę obecną ja też nie mogę nic pobrać, zobaczymy jak będzie dalej :)
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
pościągało mi godzinke temu 2 pliki ..piorunem
1 -100mb
2-430mb
zapchane mają ..a Youtube na razie "off"
 

sigma

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
108
Reakcje/Polubienia
2
Działa, ale wolniutko jak cholera.Serwery dostały zadyszki.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Witam
pobiera Wam z rapidgator , bo u mnie info Will be supported in 2 days!
a tak w ogóle czy dziś działa, z bithare już godzinę pobiera ,a nic nie widać ,żeby coś pobrał
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Po zalogowaniu się do konta, kliknij Service status i będziesz wiedział czy Rapidgator działa w tej chwili.Często gęsto różne serwisy hostingowe nie wyrabiają z powodu przeciążenia.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
ok, w tym rzecz ,że rapidgator jest na on
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
skoro masz info
Will be supported in 2 days!
to znaczy że będzie wspierane za 2 dni, choć w sumie wczoraj działało.Pewnie chodzi o kaskę, muszą podpisać umowę itd.Oni też płacą za dostęp do Premium tych hostingów.Pamiętaj że to nowa usługa i nie wszystko jak to zwykle bywa na początku jest tip top.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
dzięki za odpowiedź
no tak to dopiero początek, sam to odczuwam jak chcę coś pobrać /bitshare cały czas downloading/
szybciej chyba poszło by za free :dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Teraz jest promo 100GB transferu i masa ludzi z tego korzysta więc i pewnie serwery nie wyrabiają, dlatego warto być cierpliwym.Ja co jakiś czas korzystam z rapideo i tam też zdarzały się problemy z pobieraniem.Jeśli jakiś hosting premium jest przeciążony to nic nie wskurasz.
 
Do góry