Putdrive.com

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
:yes master
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Jeśli już wspomniałem o rapideo to dodam że co jakiś czas mam tam problemy z linkami do Bitshare, raz pobieranie idzie dobrze a raz 10 godzin (piszę o pobraniu na serwer rapideo z którego póżniej pobieram), potem wywala mi że link zły a faktycznie jest dobry.Niestety nic nie jest bez błędów.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
ja raczej z rapids.pl, raczej problemów nie miałem , tylko tam rapidgator chcą 200 % transferu a za fre jest tylko 100kb/s
a bitshare czasem za free można pociągnąć z 400 kb/s , restart router i pobieramy następny bez czekania
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
:eek:o
Witam u mnie działa serwis bardzo sprawnie .Jeżeli dla kogoś transfer 100 Gb jest za mały to może sobie dokupić
w bardzo atrakcyjnych cenach .

7ZUXDys.png


Pozdrawiam :)
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Lucca napisał:
:eek:o
Witam u mnie działa serwis bardzo sprawnie .Jeżeli dla kogoś transfer 100 Gb jest za mały to może sobie dokupić
w bardzo atrakcyjnych cenach .

7ZUXDys.png


Pozdrawiam :)

Z tym "bardzo atrakcyjnych" to bym nie przesadzał. Na Twójlimit 100GB jest za 29 zł.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
a czy twój limit dodatkowo dodaje magazyn w chmurze 100GB, pozwala ciągnąć torrenty oraz konwertować wideo do mp3 ??
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
:) :)
Z tego co się z orientowałam to limit dotyczy wszystkich opcji .Na razie wykorzystałam tylko 20 Gb.

Postaram się też spróbować jak wyciągnąć audio z wideo i potem zrobić konwersje.Nie wiem czy to mnie nie
przerośnie :szydera :szydera

Pozdrawiam ,super serwis :yes master :yes master
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Lucca napisał:
jak wyciągnąć audio z wideo i potem zrobić konwersje.

Wystarczy wybrać tak jak na fotce jeśli chcesz plik mp3 a jeśli wideo na przenośnych urządzonkach to wybierasz mp4
sKXqDgG.jpg
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
:yes master :yes master

I poszło ,jakie to proste jak skorzystałam OXY z Twoich wskazówek . :dziękuję :dziękuję
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
OXYGEN THIEF napisał:
a czy twój limit dodatkowo dodaje magazyn w chmurze 100GB, pozwala ciągnąć torrenty oraz konwertować wideo do mp3 ??
A czy ja krytykuję ten serwis? Napisałem tylko że cena nie jest bardzo atrakcyjna. Serwis jest jak najbardziej ok. Sam mam zamiar korzystać i z jednego i z drugiego.
 
A

Anonymous

Ja to w sumie nic z żadnego hostingu nie mogę ściągnąć. Albo ładuje się w nieskończoność, albo piszę że torrent file i nie chce ściągać (choć to żaden torrent), lub wywala info że hosting będzie obsługiwany za dwa dni, chociaż na liście widnieje jako działający :dziwak
 

Andi

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN THIEF napisał:
Putdrive.com-.jpg


Dostęp do załadownych plików jest na ozibox patrzymy na screen i z lewicy mamy ozibox, klikamy na to i tam mamy pliki, ponownie klikamy wybieramy plik i pobieramy.
Oxygen skąd Ty masz takie menu?
Ja mam tylko takie coś i za chol@rę nie mogę nic zmienić.Wie ktoś co robię źle?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Może coś twoja przeglądarka źle wyświetla, sprawdzałeś na innej ??
 
Do góry