Windows 8.1

tofana napisał:
Gdzie znajdę pewne źródło Windows 8.1 Update 1 ISO wersja angielska?
A o którą wersję chodzi (32-bit, 64-bit)?
 
Może ta stronka Ci pomoże. Nie ma tam linków do obrazów, ale są podane nazwy plików i sumy kontrolne. Nawet jak pobierzesz z torrentów i sumy się będą zgadzać to jest wszystko ok.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W drugim linku są odnośniki do najnowszej wersji Update 1. Okazuje się, że wersja, która wyciekła do sieci nie miała najnowszych poprawek. Jak znasz angielski to masz to opisane w artykule.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A jak Ci się nie spieszy to mamy dostać na studiach klucze do Win 8. Nie wiem dokładnie jak to wygląda, ale pewnie będziemy mieli jakiś dostęp do MSDN-u. Jak już będę miał to mogę Ci udostępnić. Tylko nie wiem kiedy to nam załatwią. Następny zjazd mam za tydzień (26.04.2014). Może coś się wyjaśni.

:england
 
kinimoD napisał:
Może ta stronka Ci pomoże. Nie ma tam linków do obrazów, ale są podane nazwy plików i sumy kontrolne. Nawet jak pobierzesz z torrentów i sumy się będą zgadzać to jest wszystko ok.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W drugim linku są odnośniki do najnowszej wersji Update 1. Okazuje się, że wersja, która wyciekła do sieci nie miała najnowszych poprawek. Jak znasz angielski to masz to opisane w artykule.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A jak Ci się nie spieszy to mamy dostać na studiach klucze do Win 8. Nie wiem dokładnie jak to wygląda, ale pewnie będziemy mieli jakiś dostęp do MSDN-u. Jak już będę miał to mogę Ci udostępnić. Tylko nie wiem kiedy to nam załatwią. Następny zjazd mam za tydzień (26.04.2014). Może coś się wyjaśni.

:england

Dzięki za linki!
Jednak szukam obrazu ISO 8.1 już z poprawkami.
Aż takie pilne to nie jest, poczekam! Dzięki! :dziwak
 
ktośtam napisał:
Emmers napisał:
A tutaj są obrazy płyt bezpośrednio z Microsoftu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zapomniałeś dodać, że trzeba mieć aktywną subskrypcję MSDN, żeby cokolwiek z tej strony pobrać.
Myślałem, że to oczywiste, ja pobieram bez problemu i jeszcze jedno... przed pierwszym pobraniem instaluje się program:\AdMunch
 
Emmers napisał:
Myślałem, że to oczywiste, ja pobieram bez problemu i jeszcze jedno... przed pierwszym pobraniem instaluje się program:\AdMunch
Dla mnie to oczywiste ale nie każdy kto tu zajrzy będzie o tym wiedział :ok
 
Emmers napisał:
ktośtam napisał:
Emmers napisał:
A tutaj są obrazy płyt bezpośrednio z Microsoftu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zapomniałeś dodać, że trzeba mieć aktywną subskrypcję MSDN, żeby cokolwiek z tej strony pobrać.
Myślałem, że to oczywiste, ja pobieram bez problemu i jeszcze jedno... przed pierwszym pobraniem instaluje się program:\AdMunch

No to znalazłam wczoraj, tylko nie mam pewności który mam pobrać.
Potrzebuję 8.1 Pro, 64bit. Nie nie wiem co to VL itd. :wariat
 
tofana napisał:
No to znalazłam wczoraj, tylko nie mam pewności który mam pobrać.
Potrzebuję 8.1 Pro, 64bit. Nie nie wiem co to VL itd. :wariat

VL to pewnie Volume License. Ale głowy nie postawie ;)
A pobrać powinnaś pewnie coś w tym stylu:

Windows 8.1 Professional VL with Update (x64) – DVD (English)
File Name: en_windows_8.1_professional_vl_with_update_x64_dvd_4065194.iso

:england
 
VL to oczywiście Volume License do aktywacji kluczem Mak, sam szukam takiej wersji ale nigdzie jeszcze nie ma a do MSDN dostępu nie mam, bez problemu można pobrać czyste obrazy wersji PRO/Core i Enterprise.
 
Ja ciągle szukam wersji:
pl_windows_8.1_professional_vl_with_update_x86_dvd_4048735
Byłbym zobowiązany gdyby ktoś wrzucił. ;)
 
Back
Do góry Bottom