Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378
Porzuciłem Opere ze względu na nie trafiające do mnie jej przemiany, na rzecz Firefox - nawet jestem zadowolony. Słyszałem też o czymś nowym, mianowicie wprowadzeniu reklam do tej przeglądarki, jeśli tak będzie, to też pozostawię te ***** w spokoju!
 
Do mnie też jednak ta nowa opera jakoś nie przemawia.
Niby szybka, ładna i w ogóle ale brak w niej pewnych fundamentalnych funkcji jak np. zakładki sprawia, że wydaje mi się, że obcuję z jakąś wersją alfa a nie stabilną.
Póki co lecę na IE.
 
@Ktośtam

Zakładki są, bodajże od wersji 19. Można też tworzyć foldery z grupami zakładek..
Też próbuje "przeprosić się" z nową operą i na razie pozytywnie. Szybka, Tryb turbo (mam net 3G+). To co mi pasuje..
 
Korzystam z Firefoxa ale jak wprowadzą zapowiadane reklamy to nie wiem, może zmienię na coś innego, podobno tych reklam nie da się zablokować...
 
Firefox - przestałem korzystać.
Obecnie tylko - Maxthon :)
 
Opera 12 i CometBird :klawik. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym : "projekt martwy" i "szkoda,że nie rozwijane" :scratch .Czyżby nerwica natręctw ? :szydera
 
MLJ napisał:
@Ktośtam

Zakładki są, bodajże od wersji 19. Można też tworzyć foldery z grupami zakładek..
Też próbuje "przeprosić się" z nową operą i na razie pozytywnie. Szybka, Tryb turbo (mam net 3G+). To co mi pasuje..
Masz na myśli ten śmieszny ekran a'la speed dial? Dla mnie to żadne rozwiązanie. Chcę mieć normalne menu zakładek jak w IE albo w Firefoksie a z tego co widzę, to wszystkie chromopochodne mają z tym problem i trzeba się posiłkować rozszerzeniami :lanie
 
Nie mówię o speed dialu, tylko o normalnym pasku zakładek, jak w lisku, chrome, na którym można dodatkowo tworzyć foldery. Pasek zakładek uaktywniasz w ustawieniach opery..
 
MLJ napisał:
Nie mówię o speed dialu, tylko o normalnym pasku zakładek, jak w lisku, chrome, na którym można dodatkowo tworzyć foldery. Pasek zakładek uaktywniasz w ustawieniach opery..
Ale ja mówię o normalnym menu a nie pasku. Pasek kosztuje dodatkowe piksele w pionie, które przy przekątnej 15,6" i rozdzielczości 1366x768 są bardzo cenne.
 
A ja ostatnio wróciłem do korzeni - czyli IE 11 a Firefox jako dodatkowy
 
Witam !
Ja obecnie od paru lat jadę na Firefox ( może to już przyzwyczajenie 7-8 lat ) :)
Ale co by o niej nie mówić to według mnie najlepsza przeglądarka, chociaż próbowałem Google Chrome i Opera.
 
Od zawsze używałam Firefoxa i nadal używam, chociaż testowałam inne przeglądarki, ostatnio Pale Moon, ale jest odrobinę w tyle za FF i jakiś drobiazg mi tam nie działał jak trzeba. Sporadycznie używam też Chrome ale FF jest dla mnie najwygodniejszy ze względu na największe możliwości konfiguracji. Niestety niezbyt mi się podoba strona, w którą ostatnio zaczął podążać, wciąż jednak jest dla mnie najlepszą przeglądarką. Mimo to zamierzam nadal obserwować rozwój Pale Moon i jemu podobnych, może kiedyś trzeba będzie się przesiąść, jeśli w FF przesadzą z "ulepszeniami".
 
Gdy odkryłem że są jakieś inne niż Internet Explorer zacząłem używać Opery . Była najszybsza ,oferowała o wiele
więcej wtedy niż pozostałe, no i co najważniejsze była najbardziej " userfriendly " ( przynajmniej dla mnie ).
Potem jednak liczne crashe zmusiły mnie do nowych poszukiwań . I wtedy pojawił się Google Chrome a ja się
zakochałem w jego szybkości , prostocie i lekkości . Teraz z tych cech zostało niewiele a ja od miesiąca używam
Firefoxa . Miałem go na dysku od dawna ale dopiero teraz używam prawie tylko jego .
Ale mimo tego że jest u mnie najszybszy , najmniej zasobożerny to jestem nadal w trakcie poszukiwań najlepszej przeglądarki i zarazem oczekiwań że Chrome wróci do dawnej formy lub Firefox wyeliminuje swoje wady .
 
Ja cały czas używam firefoxa, aktualnie 29 beta 3 i muszę powiedzieć. że chodzi o wiele szybciej, a co najważniejsze nie mam w becie problemów z automatyczną aktualizacją
 
A ja od roku korzystam z Baidu Spark , na chromium , wygodna i szybka. Generalnie jest OK !
 
Back
Do góry Bottom