Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Porzuciłem Opere ze względu na nie trafiające do mnie jej przemiany, na rzecz Firefox - nawet jestem zadowolony. Słyszałem też o czymś nowym, mianowicie wprowadzeniu reklam do tej przeglądarki, jeśli tak będzie, to też pozostawię te ***** w spokoju!
 
A

Anonymous

Do mnie też jednak ta nowa opera jakoś nie przemawia.
Niby szybka, ładna i w ogóle ale brak w niej pewnych fundamentalnych funkcji jak np. zakładki sprawia, że wydaje mi się, że obcuję z jakąś wersją alfa a nie stabilną.
Póki co lecę na IE.
 

MLJ

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2996
Reakcje/Polubienia
3382
@Ktośtam

Zakładki są, bodajże od wersji 19. Można też tworzyć foldery z grupami zakładek..
Też próbuje "przeprosić się" z nową operą i na razie pozytywnie. Szybka, Tryb turbo (mam net 3G+). To co mi pasuje..
 

pof

Świeżak
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
0
Korzystam z Firefoxa ale jak wprowadzą zapowiadane reklamy to nie wiem, może zmienię na coś innego, podobno tych reklam nie da się zablokować...
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Firefox - przestałem korzystać.
Obecnie tylko - Maxthon :)
 
A

Anonymous

Opera 12 i CometBird :klawik. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym : "projekt martwy" i "szkoda,że nie rozwijane" :scratch .Czyżby nerwica natręctw ? :szydera
 
A

Anonymous

MLJ napisał:
@Ktośtam

Zakładki są, bodajże od wersji 19. Można też tworzyć foldery z grupami zakładek..
Też próbuje "przeprosić się" z nową operą i na razie pozytywnie. Szybka, Tryb turbo (mam net 3G+). To co mi pasuje..
Masz na myśli ten śmieszny ekran a'la speed dial? Dla mnie to żadne rozwiązanie. Chcę mieć normalne menu zakładek jak w IE albo w Firefoksie a z tego co widzę, to wszystkie chromopochodne mają z tym problem i trzeba się posiłkować rozszerzeniami :lanie
 

MLJ

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2996
Reakcje/Polubienia
3382
Nie mówię o speed dialu, tylko o normalnym pasku zakładek, jak w lisku, chrome, na którym można dodatkowo tworzyć foldery. Pasek zakładek uaktywniasz w ustawieniach opery..
 
A

Anonymous

MLJ napisał:
Nie mówię o speed dialu, tylko o normalnym pasku zakładek, jak w lisku, chrome, na którym można dodatkowo tworzyć foldery. Pasek zakładek uaktywniasz w ustawieniach opery..
Ale ja mówię o normalnym menu a nie pasku. Pasek kosztuje dodatkowe piksele w pionie, które przy przekątnej 15,6" i rozdzielczości 1366x768 są bardzo cenne.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
A ja ostatnio wróciłem do korzeni - czyli IE 11 a Firefox jako dodatkowy
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Witam !
Ja obecnie od paru lat jadę na Firefox ( może to już przyzwyczajenie 7-8 lat ) :)
Ale co by o niej nie mówić to według mnie najlepsza przeglądarka, chociaż próbowałem Google Chrome i Opera.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
995
Reakcje/Polubienia
42
Od zawsze używałam Firefoxa i nadal używam, chociaż testowałam inne przeglądarki, ostatnio Pale Moon, ale jest odrobinę w tyle za FF i jakiś drobiazg mi tam nie działał jak trzeba. Sporadycznie używam też Chrome ale FF jest dla mnie najwygodniejszy ze względu na największe możliwości konfiguracji. Niestety niezbyt mi się podoba strona, w którą ostatnio zaczął podążać, wciąż jednak jest dla mnie najlepszą przeglądarką. Mimo to zamierzam nadal obserwować rozwój Pale Moon i jemu podobnych, może kiedyś trzeba będzie się przesiąść, jeśli w FF przesadzą z "ulepszeniami".
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1637
Reakcje/Polubienia
3953
Gdy odkryłem że są jakieś inne niż Internet Explorer zacząłem używać Opery . Była najszybsza ,oferowała o wiele
więcej wtedy niż pozostałe, no i co najważniejsze była najbardziej " userfriendly " ( przynajmniej dla mnie ).
Potem jednak liczne crashe zmusiły mnie do nowych poszukiwań . I wtedy pojawił się Google Chrome a ja się
zakochałem w jego szybkości , prostocie i lekkości . Teraz z tych cech zostało niewiele a ja od miesiąca używam
Firefoxa . Miałem go na dysku od dawna ale dopiero teraz używam prawie tylko jego .
Ale mimo tego że jest u mnie najszybszy , najmniej zasobożerny to jestem nadal w trakcie poszukiwań najlepszej przeglądarki i zarazem oczekiwań że Chrome wróci do dawnej formy lub Firefox wyeliminuje swoje wady .
 
A

Anonymous

Ja cały czas używam firefoxa, aktualnie 29 beta 3 i muszę powiedzieć. że chodzi o wiele szybciej, a co najważniejsze nie mam w becie problemów z automatyczną aktualizacją
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
A ja od roku korzystam z Baidu Spark , na chromium , wygodna i szybka. Generalnie jest OK !
 
Do góry