S

Skasowany użytkownik 6404

92bb6d41b0acac60335a9023df80e79e.jpg
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Jakoś to wszystko pomija istotną sprawę - globulek zet.
Kilkadziesiąt lat temu radośnie rozdawano ten produkt. Księża wyklinali za stosowanie prezerwatyw, a miłosna robota od młodości sprawiała wiele radości.
"Żeby nie pe, nie byłoby cie"!
Szkopuł wylazł latami i albo krótsza nóżka, brak palców i wiele innych genetycznych pozmienianych dzieci się rodziło, albo i nie... To już trzy pokolenia i problem narastał jak Babia Góra, na szczycie dołek, w dołku czarna dziura.
O co teraz wielkie rabany, skoro mutagennych środków anty, jest do licha i jakie 20% Polaków, to takie nijakie, czyli często laleczki jak smoki i chłopy jak laleczki? Wiele tysięcy dzieci genetycznie oszpeconych daremnie czeka na niemożliwe leczenie, chociaż dobrzy chirurdzy za miliony wyciągną i wyprostują to i owo u jednostek.
Za parę pokoleń to homo mutant będzie rządził światem. Ja to mam szczęście, że tego nie dożyję.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Jakoś to wszystko pomija istotną sprawę - globulek zet.
Kilkadziesiąt lat temu radośnie rozdawano ten produkt. Księża wyklinali za stosowanie prezerwatyw, a miłosna robota od młodości sprawiała wiele radości.
"Żeby nie pe, nie byłoby cie"!
Szkopuł wylazł latami i albo krótsza nóżka, brak palców i wiele innych genetycznych pozmienianych dzieci się rodziło, albo i nie... To już trzy pokolenia i problem narastał jak Babia Góra, na szczycie dołek, w dołku czarna dziura.
O co teraz wielkie rabany, skoro mutagennych środków anty, jest do licha i jakie 20% Polaków, to takie nijakie, czyli często laleczki jak smoki i chłopy jak laleczki? Wiele tysięcy dzieci genetycznie oszpeconych daremnie czeka na niemożliwe leczenie, chociaż dobrzy chirurdzy za miliony wyciągną i wyprostują to i owo u jednostek.
Za parę pokoleń to homo mutant będzie rządził światem. Ja to mam szczęście, że tego nie dożyję.
Leki czy inne środki stosowane w medycynie nie działają poprzez mutacje...czy zażywając aspirynę widzisz, że np. wydłuża ci się nos? :) A propos samej mutacji...niestety jesteśmy mutantami i Ty też...wszyscy jesteśmy i każdy żyjący organizm na Ziemi również. Mutacje są jednym z podstawowych mechanizmów ewolucji i wiadomo to od dziesięcioleci.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25024
Miasto
Trololololo
Wcale. a bakterie uodparniajace sie na antybiotyki to wymysl szczepionkowcow, o czym wszyscy Plaskoziemcy wiedza i nie daja sie nabrac na klamstwa i oszczerstwa w rodzaju:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PS: Glifosat, jako srodek chemiczny, powoduje Rak, per se, to zmutowane komorki. Ale to tez przeciez teoria spiskowa.

Kanapeczke z azbestem?
Z tym gilfosatem to jest dosyć ciekawa sprawa bo praktycznie każdy człek jest nim nafaszerowany.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Wcale. a bakterie uodparniajace sie na antybiotyki to wymysl szczepionkowcow, o czym wszyscy Plaskoziemcy wiedza i nie daja sie nabrac na klamstwa i oszczerstwa w rodzaju:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PS: Glifosat, jako srodek chemiczny, powoduje Rak, per se, to zmutowane komorki. Ale to tez przeciez teoria spiskowa.

Kanapeczke z azbestem?
Chyba nie zrozumiałeś...nikt nie stosuje leków dla ich efektów ubocznych, a przykład z bakteriami?...mylisz mechanizm obronny, który przytaczasz z powodem stosowania antybiotyku. To tak jakby stwierdzić, że po to używamy młotek, żeby założyć rękawicę ochronną podczas wbijania. Terapie genowe?...owszem to pewnie dobry przykład, ale mutacje o których pisałem trudno nazwać terapią genową.
 
Do góry