Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
02bb38b087ec7fcbb.jpg
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Evla6-Dx-XMAEXGh.jpg

Uczcie się dzieci, bo skończycie jako paskowy w TVN :zaciesz
tylko wiesz, żeby nie było "uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia", bo w TVPis nie są lepsi :makumba:kwiczy2:zaciesz
---
pasek-a.png

---
ci wspaniali od pasków piszą Austryja, bo kojarzy im się cały czas z Galicyją (popr. Galicyą/Galicją) :zaciesz:kwiczy2:makumba
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dorzucam kolejny błąd tuzów ortografii z TVPis

---
Kpq2VsC.jpg

---
porządany od rządzić :kwiczy2
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
O ile błędy ortograficzne nie uchodzą, o tyle z nazwiskami już tak nie jest. Nie wiem, czy to Twój kolaż, ale pan Piotr Chołota naprawdę tak się nazywa.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
---
a nie kolarz? :zaciesz taki co na rowerze mającym 2 geje, pardon 2 pedały ...
---

---
---
---
---

---
żartuję, oczywiście :zaciesz:makumba:kwiczy2
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
nasz "genialny" wokalista, wyróżniony w 'Szansie na sukces', czego nie udało mu się powtórzyć w 'The Voice of Poland', wykręcony jako prezenter z 'Koła fortuny' do programu 'Jaka to melodia', w którym usiłuje "produkować się wokalnie", ze szwedzkim kawałkiem kupionym na okoliczność jego udziału jako reprezentanta Polski w Eurowizji
---


---
poniżej oryginał w wykonaniu Clary Rubensson
---

---
a przecież można było wystąpić z 'Call on Me' i sukces gwarantowany ...

---
a
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
....
ja poza Ojcem Mateuszem, o którym słyszałem, nie znam pozostałych; znalazłem je w programie TV....


nasz "genialny" wokalista, wyróżniony w 'Szansie na sukces', czego nie udało mu się powtórzyć w 'The Voice of Poland', wykręcony jako prezenter z 'Koła fortuny' do programu 'Jaka to melodia', w którym usiłuje "produkować się wokalnie", ze szwedzkim kawałkiem kupionym na okoliczność jego udziału jako reprezentanta Polski w Eurowizji
-
a

Imponująca wiedza jak na "nieogladajacego" TVP

:szydera
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Imponująca wiedza jak na "nieogladajacego" TVP

no bo takie info to problem znaleźć w necie, na fejsbuku; wow, ale wymyśliłeś, długo nad tym siedziałeś? aż kwadrans?
nie dziwię się, skoro całą swoją wiedzę czerpiesz z 'Niezbędnika':szydera

---
motto dla ciebie
---
tnhwreN.jpg


:szydera:szydera:szydera

PS. pamięć też masz krótką, to ci przypomnę ... muza to moja działka i wiem o niej, i co w niej wiele więcej niż ty
---

i jeszcze jedno: na życzenie mogę ci podesłać materiały źródłowe, żebyś biedaczysko nie musiał silić się i szperać w necie; 'Niezbędnik' tu nie pomoże ... raczej ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry