OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
---
wygląda na to, że wstawiając taką chałę w ogóle nie wczytujesz się w zawarte nań treści ...
smutny jesteś, koleś ... nie czujesz, że to nie jest śmieszne, czy nieśmieszne? nawet nie jest kontrowersyjne ...
jest jednoznacznie bu-co-wa-te ...
i nie mieści się w standardzie tego tematu, który miałem przyjemność onegdaj założyć ...
tak więc, choć już komuś to radziłem, tobie też poradzę :

---
qQlJIbL.jpg

---
:szydera:szydera:szydera
Przecież każdy ma inne poczucie humoru, dla @bene może jest to śmieszne lub nieśmieszne.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Przecież każdy ma inne poczucie humoru, dla @bene może jest to śmieszne lub nieśmieszne.
dlatego też i dla mnie jest to bucowate !!! i uzasadniłem dlaczego ... :zaciesz
---
ktoś zamieścił zdjęcie :kupa (do wglądu w spoilerze) i podpisał Nike…
śmieszne? nieśmieszne? czy obrzydliwe?

---


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Bo tu jest tak - wstawia się śmieszne Jarki i Mateusze i jest ok. Jednego śmieszy, drugiego nie i życie toczy się dalej. Ale jak się wstawi śmiesznego Grzesia czy Donka to tak być nie może. Wtedy trzeba to skomentować bo może tamten coś odpowie i ja mu wtedy tak dogadam że aż mu w buty pójdzie. A jak się odważyć coś jeszcze odpisać no to ja mu dopiero tak nagadam że ło. I tak się kręci.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Bo tu jest tak - wstawia się śmieszne Jarki i Mateusze i jest ok. Jednego śmieszy, drugiego nie i życie toczy się dalej. Ale jak się wstawi śmiesznego Grzesia czy Donka to tak być nie może. Wtedy trzeba to skomentować bo może tamten coś odpowie i ja mu wtedy tak dogadam że aż mu w buty pójdzie. A jak się odważyć coś jeszcze odpisać no to ja mu dopiero tak nagadam że ło. I tak się kręci.
dzięki, że zabrałeś głos !!! może zaprzeczysz teraz, że wielokrotnie usuwałeś moje posty (i nie tylko moje) :jezyk zawierające postać szarego posła lub jak kto woli, szarej eminencji posła Jarosława Kaczyńskiego? choćby np. Jarosław w kombinezonie przeciwchemicznym? za dużym dla niego ... albo dom na Żoliborzu w otoczeniu kordonów policji ...
wiele by wymieniać ...
po co je było usuwać?
można szargać marszałka Senatu, ale danego posła już nie?
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
dzięki, że zabrałeś głos !!! może zaprzeczysz teraz, że wielokrotnie usuwałeś moje posty (i nie tylko moje) :jezyk zawierające postać szarego posła lub jak kto woli, szarej eminencji posła Jarosława Kaczyńskiego? choćby np. Jarosław w kombinezonie przeciwchemicznym? za dużym dla niego ... albo dom na Żoliborzu w otoczeniu kordonów policji ...
wiele by wymieniać ...
po co je było usuwać?
można szargać marszałka Senatu, ale danego posła już nie?

Ja to takich rzeczy nie pamiętam czy Jarek był w jakimś kombinezonie :kwiczy2 Kasuję i nie patrzę na wdzianko. Ale wszystkich jest już dla mnie jasne. Ty jesteś groupie Jarka. Znasz jego stroje, wiesz gdzie mieszka. Wiesz nawet kiedy policja stoi pod jego domem bo wtedy nie możesz siedzieć na drzewie i obserwować. Niby śmieje się z Jarka, niby nie lubi a tu takie cuś :klawik
Dobry kamuflaż :ok
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Ja to takich rzeczy nie pamiętam czy Jarek był w jakimś kombinezonie :kwiczy2 Kasuję i nie patrzę na wdzianko. Ale wszystkich jest już dla mnie jasne. Ty jesteś groupie Jarka. Znasz jego stroje, wiesz gdzie mieszka. Wiesz nawet kiedy policja stoi pod jego domem bo wtedy nie możesz siedzieć na drzewie i obserwować. Niby śmieje się z Jarka, niby nie lubi a tu takie cuś :klawik
Dobry kamuflaż :ok
jeśli chodzi o ten kamuflaż, to od kogoś trzeba brać przykład ... niby zwykły stróż na forum, ale Jarka cały czas osłania wypinając pierś swą cherlawą ... może jakiś order przypną?
twierdzisz, że kasujesz i nie patrzysz co kasujesz ... TO PRAWDA i wcale mnie ona nie dziwi :szydera bo właśnie o to zawsze miałem pretensje, że coś KASUJESZ czego NIE ROZUMIESZ, czego NIE WIESZ, czego NIE ZNASZ ...
PS. groupie Jarka nie siedzą na drzewie, bo nie wiadomo, czy biedaczysko by wytrzymało ...
:szydera liche takie jakieś tam rosną ...
 
Do góry