bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2140
Reakcje/Polubienia
2592
Ciołku !!! gęby sobie mną nie wycieraj :fakolec nigdzie nie wymieniałem ciebie z nicka.
Skoro masz słabą psychikę to odwiedź lekarza...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
GDeX5wJ.jpg

---
prawda to czy fałsz?
bene, liczę na twój głos!!!
dla przypomnienia możliwe opcje (na tym forum):
---
K2xdqpa.jpg
Wybitny to nie wiem bo nie znam, ale leci w kontrze do Twoich wstawek jest jakaś równowaga na forum jest :ok
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Ciołku !!! gęby sobie mną nie wycieraj :fakolec nigdzie nie wymieniałem ciebie z nicka.
Skoro masz słabą psychikę to odwiedź lekarza...
...
i kto to pisze? kulturalny bene? puściły ci zwieracze? psycholog/proktolog potrzebny?
gęby sobie tobą nie wytrę, ale buty tak... :szydera



Wybitny to nie wiem bo nie znam, ale leci w kontrze do Twoich wstawek jest jakaś równowaga na forum jest :ok
nie wiem, czy zauważyłeś, ale od dawna nic nie wstawiam i raczej nie zamierzam ...
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
...
i kto to pisze? kulturalny bene? puściły ci zwieracze? psycholog/proktolog potrzebny?
gęby sobie tobą nie wytrę, ale buty tak... :szydera



nie wiem, czy zauważyłeś, ale od dawna nic nie wstawiam i raczej nie zamierzam ...
dobra dobra, bana na temat miałeś to nie wstawiałeś przecież.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
dobra dobra, bana na temat miałeś to nie wstawiałeś przecież.
trudno żyć z benem :szydera jeszcze trudniej z banem ...
nie widzę na razie moich tego typu postów na Twoim forum! w czasie przyszłym, oczywiście...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
trudno żyć z benem :szydera jeszcze trudniej z banem ...
nie widzę na razie moich tego typu postów na Twoim forum! w czasie przyszłym, oczywiście...
dobrze wiesz że zostały skasowane.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
dobrze wiesz że zostały skasowane.
nie wiem, ale jestem za a nawet przeciw ... jak mawiał/mawia klasyk ....
co wywaliłeś to wywaliłeś, Twoje zbójeckie prawo... toż to Twoje forumowisko!!!
i ludziskom nic do tego, czego zresztą dajesz wyraz w regulaminie :makumba:jezyk
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wybitny to nie wiem bo nie znam, ale leci w kontrze do Twoich wstawek jest jakaś równowaga na forum jest :ok
Bredzisz OXY o równowadze... Zestawiając posty antbila i bene, obrażasz antbila. Poglądy nie maja tu nic do rzeczy. Poziom dowcipu politycznych wstawek bene, to już nie poziom dna, a raczej rzecznego mułu...
Ciołku !!! gęby sobie mną nie wycieraj :fakolec nigdzie nie wymieniałem ciebie z nicka.
Skoro masz słabą psychikę to odwiedź lekarza...
Nie wyobrażaj sobie, że dostajesz "łapki w dół" za poglądy. Pewnie takie ma 80% emerytów, do których należysz. Nic mi do tego. Mi chodzi o poziom dowcipu twoich politycznych wstawek. Wrzucasz posty tak gówniane, że wszystkie muchy z okolicy zlatują się, żeby przyjrzeć im się z bliska. A kiedy już się zlecą i obejrzą, to wszystkie spadają na łeb na ziemię, bo wstawki masz tak drętwe, że i te muchy drętwieją w locie... :facepalm
Zdarzają się na forum posty zabawne, mniej dowcipne, nieśmieszne, a nawet żenujące. Dla twoich postów trzeba jednak stworzyć osobny poziom - poziom bene. Gratuluję, w końcu z czegoś zasłyniesz na PZD. :szydera
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9949
Reakcje/Polubienia
10567
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie ma co ich obu zestawiać. Bene ma jedno konto :kwiczy2
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Wybitny to nie wiem bo nie znam, ale leci w kontrze do Twoich wstawek jest jakaś równowaga na forum jest
ponieważ bene nie odważył się i pewnie nie odważy "oddać głos za lub przeciw" w mojej minisondzie, pozwolę sobie podpowiedzieć właściwy kontekst wybitny/niewybitny = "wybitny" (w cudzysłowie) i rozwiać ewentualne wątpliwości; :zaciesz
nie bez kozery ująłem słowo wybitny w cudzysłowie ostrokątnym (>>wybitny<<), nomen omen zwanym niemieckim ...
to tyle ... :zaciesz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Bredzisz OXY o równowadze... Zestawiając posty antbila i bene, obrażasz antbila. Poglądy nie maja tu nic do rzeczy. Poziom dowcipu politycznych wstawek bene, to już nie poziom dna, a raczej rzecznego mułu...

Nie wyobrażaj sobie, że dostajesz "łapki w dół" za poglądy. Pewnie takie ma 80% emerytów, do których należysz. Nic mi do tego. Mi chodzi o poziom dowcipu twoich politycznych wstawek. Wrzucasz posty tak gówniane, że wszystkie muchy z okolicy zlatują się, żeby przyjrzeć im się z bliska. A kiedy już się zlecą i obejrzą, to wszystkie spadają na łeb na ziemię, bo wstawki masz tak drętwe, że i te muchy drętwieją w locie... :facepalm
Zdarzają się na forum posty zabawne, mniej dowcipne, nieśmieszne, a nawet żenujące. Dla twoich postów trzeba jednak stworzyć osobny poziom - poziom bene. Gratuluję, w końcu z czegoś zasłyniesz na PZD. :szydera
Może i bredzę ale ktoś inny może to widzieć tak:


Zestawiając posty antbila i bene, obrażasz bene. Poglądy nie maja tu nic do rzeczy. Poziom dowcipu politycznych wstawek antbila, to już nie poziom dna, a raczej rzecznego mułu...

Nie wyobrażaj sobie, że dostajesz "łapki w dół" za poglądy. Pewnie takie ma 80% emerytów, do których należysz. Nic mi do tego. Mi chodzi o poziom dowcipu twoich politycznych wstawek. Wrzucasz posty tak gówniane, że wszystkie muchy z okolicy zlatują się, żeby przyjrzeć im się z bliska. A kiedy już się zlecą i obejrzą, to wszystkie spadają na łeb na ziemię, bo wstawki masz tak drętwe, że i te muchy drętwieją w locie... :facepalm
Zdarzają się na forum posty zabawne, mniej dowcipne, nieśmieszne, a nawet żenujące. Dla twoich postów trzeba jednak stworzyć osobny poziom - poziom antbil007. Gratuluję, w końcu z czegoś zasłyniesz na PZD. :szydera

:yhy
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Może i bredzę ale ktoś inny może to widzieć tak:


Zestawiając posty antbila i bene, obrażasz bene. Poglądy nie maja tu nic do rzeczy. Poziom dowcipu politycznych wstawek antbila, to już nie poziom dna, a raczej rzecznego mułu...

Nie wyobrażaj sobie, że dostajesz "łapki w dół" za poglądy. Pewnie takie ma 80% emerytów, do których należysz. Nic mi do tego. Mi chodzi o poziom dowcipu twoich politycznych wstawek. Wrzucasz posty tak gówniane, że wszystkie muchy z okolicy zlatują się, żeby przyjrzeć im się z bliska. A kiedy już się zlecą i obejrzą, to wszystkie spadają na łeb na ziemię, bo wstawki masz tak drętwe, że i te muchy drętwieją w locie... :facepalm
Zdarzają się na forum posty zabawne, mniej dowcipne, nieśmieszne, a nawet żenujące. Dla twoich postów trzeba jednak stworzyć osobny poziom - poziom antbil007. Gratuluję, w końcu z czegoś zasłyniesz na PZD. :szydera

:yhy
Oczywiście OXY... Tak widzieć może jakiś kretyn. Kretynów nigdy nie brak, pewnie jakiś się znajdzie... :szydera
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Do góry