bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2146
Reakcje/Polubienia
2606
mem.jpg
..
mem-01.jpg
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Komuś psychika siada.
notabene (pardon "ciotabene"), posklejam to wszystko do kupy "w ten deseń":
jam ci jest Eros a ona - Psyche, która na mnie siada...
wierzaj GŁ...IE (przez duże G, wykropkowanie też duże :szydera), to wspaniała pozycja :bea
naprzemiennie to ja ją dosiadam... aczkolwiek lubimy wszystkie pozycje, kamasutra nam nieobca :jezyk
i nie są to mity, choć przywołane postacie starogreckimi bóstwami...
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
@antbil007
Przy całej sympatii, ale tylko Ty reagujesz nerwowo na memy @bene..
Niech sobie wkleja "dla równowagi".
to nie jest nerwowość, tylko wrażliwość na obskurność, obmierzłość … to po pierwsze;
większość postów benka, (aczkolwiek nie wszystkie oczywiście), jest obrzydliwa;
to zwykła szczujnia, co nawet wyraził w poście jeden z użytkowników;
---
po drugie: testowałem program do obróbki grafiki i wykorzystałem najprostsze obrazy/zdjęcia w konstrukcji i w wydźwięku :zaciesz , co z kolei, bo po trzecie, pozwoliło mi przy okazji oddać się polemice (nie nerwom) i to z wielką przyjemnością;
---
po czwarte: nie zauważyłeś, że od dłuższego czasu nie wstawiam żadnych postów, więc o jakiej równowadze mowa (?)
bo jeśli w stosunku do mnie, to nie za bardzo… moje posty były najczęściej usuwane przez modów, mogły być kontrowersyjne (taki to dział) aczkolwiek nigdy nie trąciły „szczujnią”;
jeśli wstawiłem np. post z Kaczyńskim i kanistrem na zdjęciu (z konferencji prasowej premiera Polski sprzed iluś tam lat), z treścią dot. akcyzy w kontekście cen na paliwa (notabene cały czas aktualny), to nie utrzymał się nawet 5 minut;
---
po piąte: chociaż nie jestem zwolennikiem Tuska i jego „ciepłej wody z kranu” (na 1000%), do dzisiaj mam wkurw co do pewnych wdrożonych przez ekipę PO rozwiązań w biznesie, to nie znaczy, że będę akceptował posty z gatunku „szczujni”;
---
po szóste: wykorzystuję wyłącznie dopuszczalne atrybuty, tj. ‘łapkę w dół’, albo, jak ostatnio, przeróbkę tfu … twórczości, czyli „tfurczości”;
dopiero jak benek zaczyna mnie obrażać, no to odpłacam pięknym za nadobne;
---
po siódme: Ty i kilku innych, dając benkowi ‘łapkę w górę’, np. do postu Tusk a Telewizja Polska, niwelujesz/niwelujecie poniesione przez niego straty w polubieniach ale tym samym dajesz/dajecie mu asumpt do wstawiania kolejnych, równie albo i bardziej obskurnych postów; nie czujesz/czujecie tego? naprawdę?
---
po ósme: benek nie pochwalił się tym (?), że w złości na mnie powstawiał ‘łapkę w dół’ pod iluś tam moimi postami wstecz (?), że pozamieniał na nią w tych postach, w których kiedyś dał ‘łapkę w górę’ :szydera; zrobił to nawet pod postami z pięknymi kobietami :szydera, stąd też nadałem mu przydomek ‘ciotabene’;
---

po dziewiąte: a może benek jest płatnym trollem? może niech poprosi o podwyżkę z powodu ciężkich warunków pracy? :szydera
---
po dziesiąte: wkurw to nie nerw… nie będę wkur.iany, nie będę się odnosił… ot i wszystko…
---

ps. może coś tam jeszcze dodam w tej kwestii…
 
Ostatnia edycja:

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
@antbil007 bez względu na nazwę emocji, Twoja reakcja jest mocno emocjonalna.
Ja też muszę kłaść się na podłodze żeby dorównać do poziomu kontentu benka.
Proponuję zrobić to samo co ja: dodaj benka do ignorowanych, a zawartość jego postów zostanie automatycznie ukryta.
 
Do góry