antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
Czyli frustracji ciąg dalszy, te typy nie wiedzą kiedy odpuścić Tak się zakręcił, że @tadeusz242 wstawił łapkę w dół za Kaczyńskiego na świni i zrozum tu człowieka Napisałem "człowieka" bo nie zniżę się do jego poziomu i nie będę ubliżał.
ciota(m)benek „słychować”?
musisz wytężyć łepetynę, jeśli ją masz jeszcze na miejscu...
ty dostałeś 'nie lubię' za post z Różą Thun, która zamiast głowy miała łepetynę świni;

nie lubię również, jak ktoś wstawia post obraźliwy, w tym wypadku Kaczyńskiego na świni!!!
na taczce, proszę bardzo, ale nie na świni, to jest mocno obraźliwe, a ja wrażliwy jestem... z natury :zaciesz
---
ps. któryś z użytkowników napisał, że musi się położyć, żeby się dopasować do twojego poziomu; jeśli ty się jeszcze bardziej zniżysz w swoim poziomie, to trzeba będzie włazić pod ziemię, żeby złapać twój poziom! kumasz? czy tak jak w przypadku polszczyzny :wall
ps.2. przemyśl, czy ubliżając ludziom mądrzejszym od siebie (Miller, Tusk, Trzaskowski, itd.), czasem nie ubliżasz przede wszystkim samemu sobie? to jest forma pytająca dla ciebie, dla mnie jest jednoznacznie oznajmująca...
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Poznanianka ostrzega przed czarnoskórym chłopakiem podrywającym młode Polki. "Nagrał jak uprawiamy seks i zniknął"
Podszedł porozmawiać ze mną, potańczyliśmy i wypiliśmy razem kilka drinków. Atmosfera między nami rozluźniła się na tyle, że poszliśmy do wynajmowanego przez niego mieszkania i spędziliśmy razem noc. Rano szybko wyprosił mnie z mieszkania.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Cytat z wywiadu z J.P (Prezes TK) :kwiczy2 :kwiczy2
Kiedy ostatnio widziała się pani z Jarosławem Kaczyńskim?

- Mam wrażenie, że w tym pytaniu jest zawarta teza, że nie powinnam się spotykać ze znajomymi i przyjaciółmi, bo jestem Prezesem Trybunału Konstytucyjnego. Ale zastanówmy się nad racjonalnością takiego oczekiwania. Czy naprawdę wszystko musimy sprowadzać do polityki i towarzyszącego jej sporu? A może te zarzuty biorą się stąd, że nasi krytycy nie wyobrażają sobie, że można siedzieć do późnej nocy i dyskutować o problemach metafizycznych, o byciu bytu, który dokonuje się w nicościowaniu nicości. Tu akurat Heidegger. O tym czy jesteśmy rozmową, czy nie. Że można czytać jeszcze nieopublikowaną, najnowszą powieść przyjaciela i dyskutować o życiu, o ostatnim obejrzanym filmie czy wspólnie słuchać muzyki, a o innych mówić z szacunkiem.
 
Do góry