Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Pobożne życzenie "powinny być" ale nie są.

A to mnie za to winisz? Mam ich szukać?

Uważasz, że wszystkie Twoje wstawki są śmieszne ..!!! :hi

Nigdzie nie stwierdziłem, że moje wszystkie wstawki są śmieszne! Staram się jednak wstawiać coś, co może rozśmieszyć i sądząc po reakcjach to chyba trafiam w innych gusta :zaciesz

P.S. I żeby nie było niedomówień, nieraz dodawałeś śmieszne wstawki które mnie bawiły i dawałem temu wyraz. Ale memy antylewusa są dla mnie żałosne i dlatego napisałem, co napisałem.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Nigdzie nie stwierdziłem, że moje wszystkie wstawki są śmieszne! Staram się jednak wstawiać coś, co może rozśmieszyć i sądząc po reakcjach to chyba trafiam w innych gusta :zaciesz
to jest dział 'śmieszne albo nieśmieszne', posty mogą śmieszyć albo wręcz odwrotnie... a ponadto zgodnie z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
o gustach się nie dyskutuje, ale to już kwestia kindersztuby...
to tylko ja mam dyskomfort, bowiem przez okres "przenoszonej ciąży" (ponad 9 miesięcy) nie mam dostępu do działu śmieszne...
musiałem "strasznie" zawinić... :sarkazm
dlatego w tym dziale wstawiam i śmieszne, i nieśmieszne, a "któryś" z modów bywa że, z uporem maniaka, je grupuje :sarkazm
niech to będzie śmieszne, z jajem, a nie żałosne...
rozszerzyłbym tę kwestię: niech wPiSy będą śmieszne albo nieśmieszne, ale nie żałosne....


 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To nie jest fejknius. To jest niestety dramat:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

teraz porozmawiajmy na temat podatków i tego czy ludzie ich chcą.... i bądźmy później konsekwentni.
 
Do góry