OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36205
Reakcje/Polubienia
25324
Miasto
Trololololo
189-w-1963-r-w-zoo-w-bronksie-wystawiono-eksponat-o-nazwie.jpg
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1691
Reakcje/Polubienia
1785
Photoshopa bardzo ktoś nie umie. Co gosza te obrazki są bezsensowne. Nie wiadom o co chodzi. Jaka pokrętna myśl za tym idzie. Samo przeniesienie czyjejś postaci, czy głowy lub logo na inne tło nie jest specjalnie ciekawe. Chyba, że chodzi tylko o powtarzanie jak mantrę „Wina Tuska!”.
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
880
Pierwszy mem, to nic innego jak reakcja na wizytę "gospodarską" w Zduńskiej Woli na której temat powstało setki memów. Ale tak to jest jak kogoś omijają pewne "wydarzenia" i trzeba tłumaczyć rzeczywistość. I jakby komuś to się nie podobało była to reakcja zwykłych zjadaczy chleba, utrzymana w estetyce społecznej spontanicznej reakcji, a nie trolli specjalizujących się w wysublimowanej iluzjonistycznej rzeczywistości jak fake typu: "Patryk Jaki w dresie wśród blokersów".
A co do grafiki, to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Mam nadzieję. Oczywiście, tylko pod warunkiem, że ktoś kojarzy Partenon jako symbol demokracji.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1691
Reakcje/Polubienia
1785
To jest po prostu zbyt hermetyczne jeśli chodzi o grupę docelową. Dawno temu zrezygnowałem z oglądania TV, nie lubię żadnej zmasowanej szczujni i nawet nie wiem gdzie dokładnie jest Zduńska Wola. Rozpoznaję tylko ukradzioną grafikę z muralu na warszawskim Ursynowie (z Aniołem). Widać złodziejstwo widać jest dla tego targetu normą.

Polecam artykuł o muralach w Warszawie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry