ImranQ

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2019
Posty
675
Reakcje/Polubienia
1409
xRqQVve.jpeg
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Pani Eleonora włącza się co roku w organizowanie Wigilii dla bezdomnych i potrzebujących. Jest działaczem społecznym i prezesem stowarzyszenia "Ludzie dla ludzi". Swój czas poświęca na pisanie listów do darczyńców z prośbą o wsparcie. Dzięki niej przygotowano już ponad 400 paczek dla mieszkańców Zielonej Góry. Pomaga bezdomnym, niepełnosprawnym i najmniej zarabiającym. Oprócz tego organizuje kilkaset paczek dla Pomocy Społecznej.

Ale co z tego. Jest z Pisu, śmiesznie się ubiera i kandyduje w otoczeniu przaśnych słoneczników wiec jest zła. Lepiej jakby siedziała na tłiterze i pisała komentarze na temat biedy i tego jak to naprawić.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Pani Eleonora włącza się co roku w organizowanie Wigilii dla bezdomnych i potrzebujących. Jest działaczem społecznym i prezesem stowarzyszenia "Ludzie dla ludzi". Swój czas poświęca na pisanie listów do darczyńców z prośbą o wsparcie. Dzięki niej przygotowano już ponad 400 paczek dla mieszkańców Zielonej Góry. Pomaga bezdomnym, niepełnosprawnym i najmniej zarabiającym. Oprócz tego organizuje kilkaset paczek dla Pomocy Społecznej.

Ale co z tego. Jest z Pisu, śmiesznie się ubiera i kandyduje w otoczeniu przaśnych słoneczników wiec jest zła. Lepiej jakby siedziała na tłiterze i pisała komentarze na temat biedy i tego jak to naprawić.

Jak to wczoraj napisałeś ? "Tak to jest moje postrzeganie i tego się trzymam" , Na tych memach wygląda to tak jak wygląda. Historia tej pani może jest i warta uwagi jednak to co widzę mnie bawi i nie muszę przekopywać internetu aby poznawać historię każdej osoby zmemowanej. Komentuję co widzę i tyle. Nic nie pisałem o tym czy jest zła czy zajebista porostu jest śmieszna. Jeżeli tego nie dostrzegasz to jesteś zaślepiony.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Pani E. Szymkowiak przebiła panią J. Senyszyn., która diabła wystraszyła w Brukseli.
 
Do góry